Butla z helem – wynajem czy kupno?

Organizujesz urodziny dla bliskiej osoby i marzy Ci się pomieszczenie wypełnione balonami pod sufitem? Nie jest to jednak efekt, który możesz uzyskać pompując samodzielnie wszystkie balony. Niestety, taki sposób sprawia, że balony po prostu leżą na ziemi. To dzięki helowi mogą one unosić się do góry. Skąd w takim razie wziąć hel? 

Dlaczego warto wynająć butlę z helem? 

butla z helem na wynajemDo pompowania balonów helem wykorzystywana jest butla. Twoim wyborem może być zarówno butla z helem na wynajem jak i jednorazowa. W przypadku tej drugiej nie zawsze mamy pewność jaką ilość balonów ostatecznie uda nam się napompować. Zdecydowanie lepiej zdecydować się więc na wynajem. Na usługę tego typu możemy liczyć w wielu sklepach zajmujących się dekorowaniem pomieszczeń pod uroczystości. Z użyciem tego rodzaju butli możliwe jest napełnić nawet dużej ilości balonów. Warto jednak pamiętać, że o ich liczbie należy poinformować firmę wcześniej, aby dopasowała odpowiednią butlę do zadania, które przed nią stoi. Dzięki takiej jednej butli możliwe jest napełnienie nawet do 200 balonów co robi naprawdę ogromne wrażenie. Pamiętajmy jednak, że podczas pompowania balonów ogromne znaczenie ma materiał, z którego zostały wykonane. W przypadku lateksu zdecydowanie rozsądniej napełnić je w dniu imprezy. W innym przypadku musimy liczyć się z tym, że dekoracja wraz z upływem czasu może opaść na podłogę. Szacuje się, że napełnione helem wznoszą się w powietrzu do 12 godzin. 

Butla z helem sprawdzi się do napełnienia balonów wykonanych z różnych materiałów. Jedyne co będzie je od siebie odróżniać to czas ich wznoszenia się w powietrzu. Pod tym kątem zdecydowanie najlepiej sprawdzają się balony typu Bubble, które latają po pomieszczeniu nawet do miesiąca. Jeśli organizujesz imprezę warto wybrać kilka droższych balonów, np. w formie cyfr, aby na dłużej pozostały pamiątką dla solenizanta.