Będę miał w lokalu salę weselną

 

Jestem właścicielem restauracji w centrum miasta, którą jest często odwiedzana przez gości. Mam dwie duże sale, gdzie może zjeść posiłek mnóstwo osób. Możliwe są rezerwacje, ale imprezy trwają maksymalnie do godziny dwudziestej drugiej.

Dzięki sali weselnej mam teraz więcej gości

sale weselne Zielona GóraPewnego dnia odwiedziła mnie jakaś para, która pytała czy można u mnie zorganizować wesele. Byłem zaskoczony, ponieważ nie świadczę takich usług a mój lokal nie jest przystosowany w żaden sposób. Są inne sale weselne Zielona Góra i tam poszli szukać. Wtedy dało mi to do myślenia. Przecież powierzchni mam sporo i bez problemu mógłbym taką salę zorganizować. Można zatrudnić dodatkowych ludzi, którzy będą zajmowali się obsługą gości weselnych. Wiem, że dzięki temu zyski będą jeszcze większe a i ludzie będą organizować u mnie swoje wesela. Zacząłem działać. Skontaktowałem się ze swoim doradcą, który jest doświadczonym człowiekiem. Powiedział, że restauracje powinny mieć sale weselne Zielona Góra, ponieważ gwarantuje to nie tylko prestiż, ale też zapewnia większą liczbę gości. Zainwestowałem pieniądze w ten cel i po miesiącu można było już u mnie wynająć salę na wesele. Jestem kompleksowo przygotowany i nie będzie żadnych niespodzianek. Informację umieściłem wszędzie gdzie się dało. Przed wejściem do lokalu, na menu oraz swojej stronie internetowej. Kiedy pojawiła się kolejna para z zapytaniem o salę weselną to z dumą potwierdziłem, że można ją u mnie atrakcyjnie wynająć. To był dobry krok co potwierdził doradca.

Rzeczywiście mam mnóstwo gości a wesela odbywają się prawie w każdy piątek i sobotę. Na tym dopiero można zarobić porządne pieniądze. Dobrze, że w końcu się na to zdecydowałem, bo jednak za długi się wahałem. Teraz dopiero jest jak należy.