Architekt pięknie zaprojektował nasze mieszkanie

Mój mąż dostał od babci mieszkanie. Postanowiliśmy się do niego przeprowadzić po remoncie. Zleciliśmy wykonanie remontu ekipie remontowej, którą polecił nam mój znajomy. Sam korzystał z ich usług i był z nich bardzo zadowolony. Ceny mieli konkurencyjne i szybko wykonywali wszystkie potrzebne prace. Zatrudniliśmy także architekta wnętrz. Sami nie mieliśmy za bardzo pomysłu jak urządzić mieszkanie żeby dobrze się prezentowało.

Zatrudniliśmy architekta wnętrz

aranżacja wnętrz lublinZależało nam na tym żeby mieszkanie było przytulnie urządzone ale zarazem żeby było eleganckiej przestronne. Skorzystałam z Internetu. Wiedziałam, że można w nim znaleźć wielu dobrych fachowców, którzy się w nim ogłaszają. Wpisałam w wyszukiwarce aranżacja wnętrz lublin. Pojawiło mi się wiele firm, które znajdowały się w naszej okolicy. Firmy te miały wiele pozytywnych opinii od klientów, z którymi już współpracowali. Na wielu stronach firmowych znajdowały się propozycje projektów, które były wykorzystywane już u innych klientów. Można było sobie podejrzeć jakie wnętrze najbardziej nam się podoba. Aranżacja wnętrz jest bardzo ważna. Nie każdy ma taki dar żeby wiedzieć jak zaprojektować wnętrze żeby dobrze się prezentowało. Do tej pory wynajmowaliśmy mieszkanie i wiemy co nam się podoba a co nie. Zależało nam na szafkach w przedpokoju żeby można było w nich pochować różne kurtki, buty i inne rzeczy żeby nie przechowywać ich w salonie. Salon był dosyć spory i aranżacja była konieczna.

Chciałam żeby w salonie było miejsce zarówno do relaksu jak i do jedzenia. Projektant wnętrz, na którego się ostatecznie zdecydowaliśmy zaprojektował nam nasze mieszkanie w przystępnej cenie. Przygotowany projekt bardzo nam się podobał. Zgodziliśmy się na wszystkie propozycje. Już nie mogłam się doczekać aż ekipa wykona remont i będziemy mogli się przeprowadzić.