Poszukiwania dobrego sklepu ortopedycznego

Przeżyłam bardzo groźny wypadek samochodowy. Przez wiele tygodni po tym wypadku byłam unieruchomiona, ponieważ złamałam nogę w kilku miejscach i uszkodziłam miednicę. Niedawno dowiedziałam się od lekarza, że kości powoli się zrastają i niedługo będę mogła zostać spionizowana. Najbardziej mnie jednak ucieszyło to, że mogłam znowu zacząć chodzić i zyskać większą samodzielność.

Zrobiłam zakupy w dobrym sklepie ortopedycznym

dobry sklep ortopedyczny w łodziSprawa jednak nie była taka prosta, jak mi się wydawało. Przede mną była jeszcze długa droga. Musiałam powoli się rehabilitować, a pełną sprawność mogłam osiągnąć dopiero za kilka miesięcy. Najpierw jednak musiałam kupić sobie odpowiedni sprzęt, który ułatwiłby mi początkowe poruszanie się i wstawanie z łóżka. Lekarz polecił mi bardzo dobry sklep ortopedyczny w Łodzi. Dowiedziałam się od niego, że znajdę tam naprawdę bardzo duży wybór ortopedycznego sprzętu rehabilitacyjnego w przystępnych niskich cenach. Można tam kupić między innymi kule ortopedyczne, balkoniki rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie elektryczne oraz ręczne, a także ortezy i pionizatory. Większość tych sprzętów z pewnością przyda mi się w ciągu kilku następnych miesięcy. Wysłałam do tego sklepu moją przyjaciółkę, ponieważ sama jeszcze znajdowałam się w szpitalu. Powiedziałam jej, że sklep ten znajduje się blisko centrum Łodzi, niedaleko jej miejsca zamieszkania, dlatego trafi tam bez problemu.

Tak też się stało. Dałam jej listę rzeczy, których będę potrzebowała w trakcie rehabilitacji i poprosiłam ją o to, żeby mi je kupiła. już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że sprzęty okazały się wysokojakościowe. Z kolei dzięki temu, że sklep ten był bardzo dobrze zaopatrzony, wszystko można było kupić w jednym miejscu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: