Poszukiwania biura pośrednictwa sprzedaży nieruchomości

Niedawno dowiedziałam się, że odziedziczyłam mieszkanie po zmarłej ciotce. Byłam tym faktem bardzo zaskoczona. Przede wszystkim musiałam zdecydować, co zrobić w takiej sytuacji z mieszkaniem. Nie miałam zamiaru tam mieszkać, nie miałam również czasu na to, aby zdecydować się na zarządzanie wynajmem tego mieszkania. W końcu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie je sprzedać.

Skorzystałam z pomocy biura sprzedaży nieruchomości

biuro pośrednictwa sprzedaży nieruchomościPoczątkowo wydało mi się, że będzie to szybkie i sprawne. Niestety, szybko okazało się tylko, że mnogość formalności mnie przerasta. Na szczęście koleżanka poleciła mi bardzo dobre rozwiązanie takiej sytuacji. Dowiedziałam się od niej, że takie zadania można zlecić agentowi, który zajmuje się pośrednictwem przy sprzedaży nieruchomości. Poleciła mi ona doświadczone i rzetelne biuro pośrednictwa sprzedaży nieruchomości. Sama już dwukrotnie korzystała z jego usług i za każdym razem była bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że pracują tam doświadczeni agencji sprzedaży nieruchomości, którzy pomagają na każdym etapie sprzedaży. Zajmują się nie tylko profesjonalną wyceną, ale także pomagają przy znalezieniu klienta i sporządzeniu odpowiedniego ogłoszenia sprzedażowego. W dalszej części współpracy zajmują się również pomocą przy załatwieniu wszelkich formalności notarialnych. Takie usługi były mi właśnie potrzebne!

Od razu zdecydowałam się skorzystać z polecanego przez koleżankę biura. Tym bardziej, że nie musiałam wnosić żadnych opłat wstępnych. Wszelką prowizję biuro pobierało dopiero po udanej transakcji sprzedaży nieruchomości. Bardzo szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. W tym biurze pośrednictwa sprzedaży nieruchomości mogłam liczyć na profesjonalną pomoc przy załatwieniu spraw z mieszkaniem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: