Dobrej jakości lakiery Vinyl

Dłonie u każdego z nas są tą częścią ciała, która jest zawsze widoczna. Jednakże szczególnie się zwraca uwagę na kobiece dłonie, które bardzo często mają pomalowane paznokcie. Takie ręce potrafią przyciągać uwagę nie tylko mężczyzn.

Czym są lakiery vinylowe?

markowe lakier vinylLakierami do paznokcie interesują się już małe dziewczynki, które chętnie podbierają je mamom i niedokładnie mają swoje paznokcie. Z pewnością zadbane dłonie ze ze starannym manicure wyglądają szalenie gustownie, dlatego też tak wiele kobiet się na nie decyduje. Jednakże trzeba zauważyć, że na rynku jest dostępnych naprawdę wiele rodzajów lakierów do paznokci, z czego nie wszystkie są tak samo dobre i trwałe. W malowaniu paznokci chodzi o to, aby lakier dobrze się trzymał płytki i nie odpryskiwał ani nie odpadał po kilku dniach. Z tego względu najlepsze są markowe lakier vinyl jest połączeniem klasycznego lakieru z lakierem hybrydowym. Jest to jedyny w swoim rodzaju lakier, ponieważ wykazuje trwałość lakierów hybrydowych, a nie wymaga używania lampy UV do utrwalenia. Vinyle mają równie intensywne kolory i różnorodne barwy co inne lakiery, a do tego są odporne na odpryskiwanie, zarysowania i kruszenie. Jeżeli chodzi o nakładanie lakierów vinylowych, to odbywa się to tak samo jak w przypadku pozostałych, czyli na oczyszczoną i wyrównaną powierzchnię płytki paznokcia. Wystarczą dwie warstwy, aby kolor był intensywny i trwały. Co do zmywania, to wystarczy zastosować klasyczny zmywacz bez szkodliwych substancji, między innymi acetonu.

Przeważnie lakiery vinylowe wybierają kobiety, które obawiają się stosowania lakierów hybrydowych, gdzie do utwardzenia stosuje się specjalną lampę UV. Są one w pełni bezpieczne dla płytki paznokcia i gwarantują długotrwały połysk oraz trwałość.


Opublikowano

w

przez

Tagi: