Oryginalne reklamy LED

Nowoczesne nośniki reklamowe zdecydowanie ułatwiają wypromowanie różnych produktów i usług. Firmy poszukują takich rozwiązań, które będą od razu przyciągały uwagę. Takie działania są niezwykle ważne, kiedy rywalizacja między firmami w danej branży jest bardzo duża.

Funkcjonalne napisy przestrzenne

przestrzenne napisy ledoweJednym z ważnych aspektów strategii marketingowej mogą się okazać reklamy zewnętrzne. Takie projekty zwykle są bardzo oryginalne, dlatego szybko przyciągają uwagę przechodniów oraz kierowców. W ten sposób promują swoją działalność rozmaite branże, m.in. obiekty turystyczne i sportowe czy sieci odzieżowe. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że z wielkoformatowych reklam korzysta coraz więcej branż. Warto wziąć pod uwagę takie projekty, w których można uwzględnić moduły led – tego rodzaju reklamy doskonale widoczne są przez całą dobę. Z energooszczędnym oświetleniem led wykonywane są różnego rodzaju kasetony, napisy oraz billboardy. Dużą popularność zyskały przestrzenne napisy ledowe, które prezentują się bardzo nowocześnie i od razu wyróżniają się na tle innych reklam. Co ważne, takie napisy 3d wykonywane są z trwałych materiałów, odpornych na działanie różnych czynników zewnętrznych. Profesjonalnie wykonane napisy reklamowe cechuje wysoka trwałość na uszkodzenia mechaniczne oraz na zmienne warunki pogodowe. Do realizacji zwykle wykorzystywany jest styrodur, dibond oraz plexi, a także elementy aluminium do wykonania konstrukcji.

Designerskie projekty reklamowe to duża szansa na dodarcie do kolejnych grup odbiorców. Nieszablonowe nośniki natychmiast przykuwają uwagę i skłaniają do zapoznania się ze szczegółami oferty. Podświetlane tablice i różnego rodzaju napisy mogą być jednym z kluczowych działań w przygotowywanych w ramach strategii marketingowej.


Opublikowano

w

przez

Tagi: