Darmowe terminale płatnicze dla nowych firm

Nowo otwarte działalności gospodarcze mogą dzisiaj otrzymać zupełnie za darmo urządzenia do przyjmowania płatności bezgotówkowych. W rządowym programie każda nowa firma ma prawo do otrzymania terminala płatniczego, jeśli wcześniej z takiego nie korzystała. Zainteresowanie tym programem jest ogromne, dlatego warto się pośpieszyć. Liczba urządzeń jest mocno ograniczona.

Jak otrzymać darmowy terminal płatniczy?

terminale płatnicze grodzisk mazowieckiSprawa jest bardzo prosta, bo akcja z darmowymi urządzeniami do płatności kartą jest bardzo popularna i szeroko zakrojona. Darmowe urządzenia możemy otrzymać na kilka różnych sposobów. Każda nowa firma może otrzymać maksymalnie trzy terminale. Chcąc otrzymać darmowe terminale płatnicze Grodzisk Mazowiecki wystarczy jedynie zgłosić się do fundacji, która zajmuje się obsługą tego programu płatności bezgotówkowych. Terminal można też zamówić w swoim banku, w którym ma się konto firmowe. To będzie duże ułatwienie, bo możemy otrzymać urządzenie zupełnie za darmo a dodatkowo płatności z terminala będą nam schodzić na konto błyskawicznie. Trzecim sposobem na darmowy terminal jest skorzystanie z usług firmy, która zajmuje się ich dystrybuowaniem i obsługą. Są po prostu firmy, które nie są bankami, ale zajmują się obsługą transakcji bez użycia gotówki. Jeśli ktoś potrzebuje terminala, a nie wie jak go zdobyć to wystarczy, że wpisze w wyszukiwarce hasło o darmowym terminalu. Wszystkie informacje pojawią się na ekranie.

Każdej nowej firmie, która nigdy wcześniej nie przyjmowała płatności kartą, przysługuje możliwość odebrania darmowego terminala płatniczego. Takie urządzenie można otrzymać w ramach rządowego programu wsparcia płatności bezgotówkowych. Możliwość przyjmowania płatności kartą to ogromna szansa na zwiększenie swoich przychodów i oczywiście dochodów.


Opublikowano

w

przez

Tagi: