Gdzie kupię farby do tkanin

Niedawno zauważyłam, że moja szafa pęka w szwach oraz, że mam w niej bardzo dużo niepotrzebnych i już dawno nienoszonych ubrań. Dlatego wolny weekend postanowiłam przeznaczyć na generalne porządki, nie tylko w szafach, ale ogólnie w całym domu. W końcu idzie wiosna, czas więc na wiosenne porządki.

Moja przygoda z farbami do tkanin

farby do tkaninCzęść ubrań nadawała się jedynie do wyrzucenia, musiałam to uczciwie przyznać i w końcu rozstać się z za małymi spodniami i z wyciągniętym sweterkiem. Do tego okazało się, że mam bardzo dużo torebek, w których nie działają zamki, które już dawano się rozpruły – je również, więc postanowiłam je szybko wyrzucić, aby się nie rozmyślić. Jednak zauważyłam, że część moich ubrań jest w całkiem dobrym stanie, jedynie kolor się wybrał lub wyblakł na słońcu. Dlatego przyszedł mi do głowy pomysł – może kupię farby do tkanin i po prostu odświeżę kolor moich ubrań dzięki nim. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, jednak stwierdziłam, że poczytam trochę o tym i spróbuje. Ostatecznie i tak tych ubrań już dawno nie niosłam, jeśli więc farbowanie ubrań nie powiodłoby się to nie byłby dużego problemu dla mnie. Poczytałam kilka instrukcji, opinii oraz podpowiedzi dotyczących właśnie farbowania tkanin i postanowiłam szybko zamówić kilka farb na spróbowanie. Na pierwszy ognień poszły koszulki oraz stare spodnie i kilka dawno nie noszonych sweterków.

Okazało się, że farbowanie tkanin jest bardzo łatwe i całkiem przyjemne dla mnie. A sam efekt był dużo lepszy, niż się tego spodziewałam. Dlatego od razu postanowiłam zamówić kolejne farby do tkanin i pofarbować kolejne moje ubrania. Teraz moje ubrania wyglądają jak nowe. Za niewielkie pieniądze udało mi się odnowić i odświeżyć swoją szafę. Teraz wszystkim polecam te farby.


Opublikowano

w

przez

Tagi: