Street workout dla każdego

Prowadzę swój własny biznes od bardzo dawna. Istnieję na rynku około dwudziestu siedmiu lat. Firma przeszła na mnie z mojego ojca. To rodzinny interes przekazywany w rodzinie w pokolenia na pokolenia. Mamy już swoją wieloletnią tradycję i trzymamy się wysoko na rynku. Wypracowaliśmy bardzo dobrą pozycję.

Produkujemy wszelakie sprzęty do street workout

urządzenia street workout z gwarancjąJak wiadomo rynek cały czas idzie na przód, w pewnym momencie nadeszła i pora na nas. Generalnie zajmujemy się metalem i metaloplastyką. Wytwarzamy od wielu lat z powodzeniem na przykład metalowe ogrodzenia. Jednakże, od kilku lat nasz profil bardzo się zmieniła, postanowiłam produkować urządzenia street workout z gwarancją. Na swoje urządzenia daję bardzo długą gwarancję, trwał ona dwadzieścia cztery miesiące. Gwarantujemy, że nasze urządzenia przetrwają nawet największe mrozy, które występują w naszym klimacie, oraz wszelkie natężenia promieniowanie słonecznego UV, które jest niekiedy bardzo nieprzyjazne dla metalu. Gwarancja obejmuj więc wszystkie możliwe warunki atmosferyczne. Dodatkowo na każdy sprzęt dajemy gwarancję na obciążenie sięgające około trzystu kilogramów. W praktyce oznacza to, że każdy nasz drążek, nawet ten najmniejszy znajdujący się w obrębie urządzenia do street workout wytrzyma ciężar trzystu kilogramów. Nasz plac podstawowy do workoutu jest bardzo rozbudowany. Mamy tutaj liczne drążki i drabinki na różnych poziomach i wysokościach. Ponadto to jest jeszcze huśtawka oraz kilka kładek o różnej szerokości. Zabezpieczamy również podłoże.

Dodatkową opcję stanowi sprzęt siłowy do naszego placu workout. W tej opcji dokładamy maszyny, które są przymocowane do podłoża i odporne na działania atmosferyczne. Są to zazwyczaj atlasy, ławeczki, orbitreki oraz rowerek.


Opublikowano

w

przez

Tagi: