Skuteczność reklam 3D

 

Wiele razy słyszałem o skutecznych strategiach marketingowych, które mogłyby dobrze reklamować moją firmę oraz zwiększyć zyski. Jestem właścicielem profesjonalnego zakładu fryzjerskiego, a swoje szkolenia odbywałem  u jednego z londyńskich mistrzów fryzjerstwa. 

Która reklama będzie odpowiednia?

reklama 3d warszawaPo niektórych konsultacjach z moimi znajomymi oferującymi swoje usługi z ramienia podobnych firm uznałem, że brakuje mi skutecznej reklamy. Moje obroty mogły zwiększyć się na skutek dobrego projektu, którym byłaby reklama 3D Warszawa stanowi miejsce, w którym konkurencja, jeśli chodzi usługi fryzjerskie i pielęgnacyjne jest duża, więc postanowiłem rozwijać firmę na dwa sposoby. Zainwestowałem w remont,  dzięki któremu w moim zakładzie fryzjerskim powstała też część pielęgnacyjna, oferująca kosmetyki naturalne do ciała i twarzy. Dodatkowo położyłem nacisk na dobre promowanie miejsca za pomocą widocznego i oryginalnego szyldu reklamującego. Cały projekt był wykonany bardzo rzetelnie a efekt 3D wyróżniał nasz zakład od innych w szumie zatłoczonego miasta i jego banerów. Koszt  takiej reklamy nie jest aż tak duży i inwestycja na pewno zwróci się w zwiększonych przez dobra reklamę zyskach. Zamontowanie było dosyć łatwe,  jednak ze względu na dużą wielkość reklamy poproszenie o pomoc osób montujących było konieczne. Szyld miał kształt kobiecej twarzy wraz z nożyczkami w okolicy włosów oraz gałązka oliwną, które miała symbolizować naturalną pielęgnację.

Polecam reklamę, każdemu lokalnemu właścicielowi, ponieważ nada się zarówno w punkcie świadczącym usługi, jak i sklepie specjalistycznym. Wspólną zaletą wszystkich reklam 3D jest fakt, że są widoczne nawet z daleka, przykuwają uwagę i wyróżniają się na tle innych. Innymi słowy, spełniają funkcję skutecznej reklamy a przy tym nadają estetyki przestrzeni. 

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: