Rodzaje metek odzieżowych

W naszej firmie planowaliśmy wyjątkowy wyjazd integracyjny, który miał być dla zespołu nagrodą za osiągnięcie historycznych wyników finansowych. Zależało nam na tym, aby wyjazd był niezapomniany i motywował nasz zespół do dalszych wysiłków i ciągłego polepszania osiąganych wyników. Dlatego zaplanowaliśmy naprawdę luksusowy wyjazd w egzotyczne miejsce. Ale to nie wszystko, zaplanowaliśmy również niezapomnianą integrację.

Spersonalizowane wszywki do odzieży

wszywki sublimacyjnePostanowiliśmy również przygotować dla członków naszego zespołu niezapomniany prezent, który będzie przypominał im o rekordowym wyniku i zachęcał do pobicia tego rekordu. Tym prezentem miały być wyjątkowe, wygodne kurtki typu soft shell z logo naszej firmy i grafiką obrazującą rekordowy wynik. Aby jeszcze zwiększyć nietypowość gadżetów postanowiliśmy kurtki ozdobić niepowtarzalnymi metkami z napisem „jesteś mistrzem”. Zdecydowaliśmy się na wszywki sublimacyjne, które pozwalają na zamówienie niewielkiej ilości produktu, a jednocześnie na wydrukowanie pożądanego wzoru w bardzo wysokiej jakości. Takie metki będą bardzo odporne na spieranie i ścieranie się, dzięki czemu będą wyglądały jak nowe jeszcze przez bardzo długi czas. Nasz napis był dość skomplikowany graficznie i kolorystycznie, jednak metoda sublimacji pozwoliła oddać go w doskonałej jakości z doskonałym odzwierciedleniem każdego odcienia koloru oraz cieniowaniem. Byliśmy zachwyceni efektem końcowym.

Wyjazd integracyjny udał się doskonale. Pracownicy byli zachwyceni wyjazdem i zajęciami integracyjnymi oraz prezentami. Wszystkim ogromnie spodobał się pomysł ozdobienia pamiątkowych kurtek przygotowanymi na zamówienie metkami. Pracownicy mówili nam, że teraz wrócą do pracy z jeszcze większą energia do bicia rekordów.


Opublikowano

w

przez

Tagi: