Zabawa w najlepszym escape roomie w Warszawie

 

Razem z kumplami organizowaliśmy niespodziankę urodzinową dla znajomego w Warszawie. Nie wiedzieliśmy za bardzo w jakim kierunku iść – wiadomo, że na koniec wylądujemy na imprezie, ale chcieliśmy interesująco spędzić czas jeszcze przed tym. W końcu wpadliśmy na pomysł, żeby pobawić się w escape roomie. Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy, więc szykowało się niezapomniane przeżycie.

Urodziny w najlepszym warszawskim escape roomie

najlepszy escape room warszawaSolenizant kompletnie nie spodziewał się, że zabierzemy go w takie miejsce. A fajnie się złożyło, bo okazało się, że bardzo chciał spróbować swoich sił w trakcie takiego wyzwania. Jeśli chodzi o najlepszy escape room Warszawa daje możliwość sprawdzenia się na różnym poziomie doświadczenia w takich zabawach. I muszę przyznać, że pomysł i realizacja takiego przedsięwzięcia są niesamowite. Naprawdę można się wczuć, kiedy grupa przyjaciół jest zamykana w jakimś pomieszczeniu lub pomieszczeniach i w ograniczonym czasie muszą spróbować się wydostać na zewnątrz. A zagadki są bardzo kreatywne i rozwiązanie ich wymaga dużego skupienia i często nieszablonowego myślenia. Ale satysfakcja, jaka pojawia się po udanym wyjściu z pokoju wypełnionego tajemnicami i zmyłkami jest ogromna. Nam właśnie się to udało, więc ewentualnej frustracji podczas porażki jeszcze nie zaznaliśmy, chociaż dużo nie zabrakło, byśmy nie zdążyli otworzyć drzwi.

Przygoda z escape roomem tak bardzo nam przypadła do gustu, że już zarezerwowaliśmy kolejną wizytę, tym razem w innym pokoju, który ponoć jest jeszcze trudniejszy do pokonania. Lubimy wyzwania, a taki typ zabawy idealnie pasuje dla paczki znajomych. Osoby, które lubią takie atrakcje na pewną znajdą świetne miejsce w Warszawie i będą mogli zaznać wyjątkowych w swoim rodzaju emocji.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: