Gąbczasty mop York Prestige

Mopy są produktami o dość prostej konstrukcji, które znacząco mogą ułatwić nam zmywanie podłogi w naszym mieszkaniu. Chociaż konstrukcja jest zasadniczo prosta, wielu producentów stosuje różnorodne rozwiązania, które pozwalają na zwiększenie funkcjonalności tego sprzętu i sprawienie, że mycie podłogi staje się łatwiejsze i szybsze.

Produkt od firmy York

funkcjonalny mop york prestigeNa rynku, co zostało już zasugerowane, znajdziemy wielu różnych producentów funkcjonalnych mopów. Jedną z firm, na którą na pewno warto zwrócić uwagę, jest firma York, która wśród swoich produktów dostarcza do sklepów mopy o różnych rozmiarach i kształtach. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszy się funkcjonalny mop York Prestige. Jest to mop, który charakteryzuje się przydatnym, teleskopowym kijem, dzięki czemu długość możemy dopasować do swoich potrzeb, które najczęściej związek mają z wzrostem osoby, która dokonuje mycia podłogi. Oczywiście, mop wyposażony jest w odpowiednią szczotkę, która ze względu na zastosowanie nowoczesnej gąbki, cechuje się dużą chłonnością. Właściwość ta doskonale wspiera nas w momencie, gdy nasza podłoga jest zróżnicowana pod względem materiałów, z jakich została wykonana. Gąbka w mopie York Prestige sprawia, że bez trudu możemy ją wypłukać, co znacząco zwiększa efektywność naszego sprzątania sprawiając, że zawsze zmywamy podłogę przy pomocy czystej wody. Jednocześnie woda ta pozostaje w dużej części w gąbce, nie chlapiąc na podłogę.

Ciekawą funkcjonalnością tego mopa jest fakt, iż świetnie sprawdza się on w momencie, gdy na podłodze znajdują się włosy. Z tego powodu może być to przydatny produkt w domach, gdzie kobiety mają długie włosy, które w naturalny sposób wypadają w całym mieszkaniu. Ich zebranie przy pomocy mopa Prestige będzie naprawdę łatwe i szybkie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: