Nietypowy prezent na rocznicę ślubu

Od kilku tygodni zastanawiam się nad kupnem prezentu dla męża z okazji rocznicy ślubu. Powiedziałam sobie, że musi on być wyjątkowy, nietypowy, ponadczasowy i taki, którym będzie się cieszył przez lata. Moje pomysły przede wszystkim kierowały się ku zegarkom, ale obwiałam się trafności wyboru – z jednej strony mąż już posiada dwa klasyczne zegarki i w nich dobrze się czuję, a z drugiej strony nie chciałabym podarować mu czegoś podobnego. 

Połączenie drewna z elegancją 

zegarek drewniany męskiPrzeglądając sklepy internetowe z zegarkami nie wierzyłam, że trafię na coś do od razu mi się spodoba. Sprawdzałam głównie strony wiodących marek wśród zegarków, jednakże w którymś momencie rzuciła mi się w oczy nazwa „zegarki z drewna”. Z czystej ciekawości sprawdziłam ich ofertę i oniemiałam. Zegarki, które widziałam na rękach były niezwykle eleganckie, estetyczne i po prostu piękne. Drewniana tarcza z wypalanymi cyframi, do tego skórzany pasek i niezwykle precyzyjne wykończenia sprawiły, że zakochałam się w tych modelach od razu. Ich cena nie była najniższa, ale wgłębiając się w specyfikację wybranych modeli doczytałam, że są zrobione z wysokiej jakości materiałów, mają bardzo długi okres gwarancyjny i są opakowane w nietuzinkowe, drewniane pudełko. Wybierając najtrafniejszy zegarek drewniany męski, w komentarzu dopisałam prośbę o grawer z kilkoma słowami i datą naszego ślubu. Kiedy kurier dostarczył przesyłkę, okazało się, że ten model o wiele lepiej wyglądał w rzeczywistości niż na zdjęciu. 

Poszukiwanie prezentów jest niezwykle trudne, bowiem musimy wykazać się przede wszystkim znajomością potrzeb i upodobań bliskiej osoby. Zegarki są dość uniwersalnym prezentem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wybór odpowiedniego wzoru i materiału to kwestia indywidualna, jednak drewniane akcesoria są niezwykle modnym i ekologicznym rozwiązaniem. 

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: