Sprzedaż bawełnianych koszulek z nadrukiem

Prowadziłam swój własny sklep internetowy ze sprzętem gospodarstwa domowego, jednak zrezygnowałam po roku, bo nie przynosiło mi to zadowalających zysków. Chciałam zarabiać porządne pieniądze a w handlu czułam się najlepiej. Postawiłam na sklep stacjonarny.

Sklep oferujący dużo koszulek z nadrukiem

koszulki z nadrukiem rzeszówW Rzeszowie mieszkałam od dwóch lat i zdążyłam się zorientować, jakiego sklepu brakowało w mojej okolicy. Postawiłam na sklep, który oferował damskie i męskie koszulki z nadrukiem Rzeszów był miastem, gdzie mieszkali ludzie, którzy cenili sobie modne ubrania i wiedziałam, że koszulki będą się świetnie sprzedawały. W hurtowni koszulek samodzielnie dokonałam wyboru, bo zależało mi na koszulkach z bawełny, które miały różne, ciekawe nadruki. Wybrałam takie z napisami, zdjęciami, aplikacjami. Wybór był ogromny i miałam w czym przebierać. Zakupiłam tysiąc koszulek łącznie, które wprowadziłam do sprzedaży w swoim sklepie. Kiedy został on otwarty, to od razu ludzie zaczęli do mnie zaglądać. Koszulki na nadrukiem nie były drogie, ale porządnie wykonane i to głównie decydowało o zainteresowaniu i popycie. Każdego dnia ktoś kupował koszulkę i miałam przez cały czas ruch w sklepie. Sprzedaż stacjonarna była o wiele łatwiejsza a postawienie na koszulki było trafne. Odzież była chętnie kupowana, bo miałam w sprzedaży tylko modne koszulki z ciekawymi nadrukami. Regularnie kupowałam je w tej hurtowni, bo obdarzyłam ją ogromnym zaufaniem a to było ważne w handlu.

Początkowo planowałam w Rzeszowie zostać trzy, cztery lata maksymalnie. Interes jednak tak dobrze mi szedł, że uznałam, że nie było sensu się przeprowadzać. Zapomniałam o trójmieście, które początkowo było moim celem i zostałam tutaj. Miałam już wielu znajomych i nie chciałam wyjeżdżać.


Opublikowano

w

przez

Tagi: