Na co zwrócić uwagę przy wyborze gadżetów?

Moi rodzice prowadzą restaurację niedaleko naszego rodzinnego domu. Dużo osób z okolic i nie tylko przychodzi do nas, żeby zjeść coś dobrego oraz aby po prostu po przebywać wśród ludzi. Postanowili, że potrzebna jest im reklama, z której ludzie będą mieli jakiś pożytek.

Dlaczego wybraliśmy smycze jako gadżety reklamowe?

smycze reklamoweZorientowałam się w temacie, żeby znaleźć coś, co będzie odpowiadało moim rodzicom. Wymyśliłam, że mogliby zamówić smycze reklamowe z logo naszej rodzinnej restauracji. Smycze do kluczy ludzie chętnie biorą, można je zostawić w różnych publicznych miejscach, więc w ten sposób można dostać się do większej liczby osób. Co prawda moi rodzice nie narzekają na brak klientów, ale każdy chciałby mieć ich coraz więcej, to normalne. W związku z tym, że moi rodzice są bardzo zapracowani, to mi przypadło zająć się tematem reklamy. Zadzwoniłam do pobliskiej firmy, która zajmuje się gadżetami reklamowymi i umówiłam się na spotkanie. Następnego dnia miałam spotkać się z grafikiem, dlatego wcześniej porozmawiałam z rodzicami na temat smyczy, ponieważ to nich należała ostateczna decyzja. Spotkanie z grafikiem przebiegło bardzo sprawne, jeśli chodzi o zaprojektowane smycze reklamowe. Ucieszyłam się, ponieważ mój pomysł spodobał się grafikowi, dzięki czemu nie musieliśmy za bardzo kombinować w tym temacie.

Jeśli planujecie zamówić smycze reklamowe bądź inne gadżety tego typu to zastanówcie się, jakbyście chcieli, żeby taki przedmiot wyglądał. Powinien nawiązywać do waszej firmy. Jeśli prowadzicie restaurację, tak jak moi rodzice, to powinniście mieć na uwadze, chociaż to w jakim kolorze jest logo firmy albo w jakich kolorach zostało urządzone wnętrze. W sen sposób wszystko będzie ze sobą spójne, na co oczywiście powinniście zwrócić uwagę.


Opublikowano

w

przez

Tagi: