Kurs w znanej szkole jazdy

Ojciec jakiś czas temu mi obiecał, że jak ukończę osiemnaście lat to wyśle mnie na kurs prawa jazdy. Starałem się w szkole i zdobywałem niezłe oceny. Co prawda nie miałem świadectwa z paskiem, ale tego ojciec ode mnie nie wymagał. Naukę zakończyłem z dobrym wynikiem.

Zdany egzamin po skutecznej nauce jazdy

nauka jazdy w ToruniuO obietnicy ojca przypomniałem mu od razu jak odebrałem świadectwo ze szkoły. Ojciec był honorowym człowiekiem i zawsze słowa dotrzymywał. Dał mi pieniądze i miałem znaleźć odpowiednią dla siebie szkołę. Interesowała mnie tylko skuteczna nauka jazdy w Toruniu i pytałem kolegów, którzy mieli już prawo jazdy gdzie warto się na taki kurs zapisać. Jacek, mój kolega, który zdał egzamin za pierwszym razem polecił mi szkołę, w której odbywał naukę jazdy. Został tam odpowiednio przygotowany i nic go nie zaskoczyło. Do tej szkoły miałem dość blisko ze swojego domu i to mi odpowiadało. Poszedłem tam, żeby się wszystkiego dowiedzieć. Instruktor, z którym rozmawiałem udzielił mi precyzyjnych informacji i od razu zapisałem się na kurs. Zajęcia miałem od poniedziałku i razem ze mną w grupie było wiele młodych osób. Nauka była bardzo precyzyjnie prowadzona i nie było sytuacji, żebym czegoś nie rozumiał. Jeżeli tak się zadziało, to instruktor od razu wszystko raz jeszcze wyjaśniał. Także podczas zajęć praktycznych nie miałem żadnych zastrzeżeń. Instruktor dokładnie mnie przygotował do jazdy samochodem i wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo. Byłem zadowolony z nauki w tej szkole.

Egzamin na prawo jazdy zdałem za pierwszym razem. Nie dziwiło mnie to nawet, ponieważ byłem doskonale przygotowany. Ojciec był ze mnie dumny i obiecał mi nawet kupić jakieś małe auto, żebym uczył się jeździć i nabrał wprawy. W końcu moje marzenie się spełniło.


Opublikowano

w

przez

Tagi: