Sportowy fotelik samochodowy?

Foteliki samochodowe dla dzieci są ważnym akcesorium, o którym nie możemy zapomnieć, jeśli chcemy podróżować z naszym dzieckiem samochodem od jego najwcześniejszych lat. Dziecko podróżujące w foteliku samochodowym jest bowiem prawnym wymogiem, który jednocześnie gwarantuje podróżującemu dziecku odpowiedni komfort i bezpieczeństwo tej podróży.

Fotelik samochodowy od firmy BabySafe

babysafe sportFirma BabySafe jest jednym z kilku producentów dostarczających na polski rynek foteliki samochodowe dla dzieci. Jeden z ich produktów charakteryzuje się sportowym zacięciem, co to oznacza? BabySafe Sport to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci z kategorii od dziewięciu do trzydziestu sześciu kilogramów. Oznacza to, że jest to fotelik z typu tzw. fotelików rosnących razem z dzieckiem. Dzięki możliwościom wprowadzania odpowiednich regulacji, jeśli chodzi o wysokość i szerokość, mamy możliwość dopasowania fotelika do aktualnej postury dziecka, co oznacza, że fotelik będzie mógł posłużyć naszemu dziecku najprawdopodobniej od ukończenia dziewiątego miesiąca, aż do chwili prawnego pożegnania się z obowiązkiem podróżowania w foteliku. W pierwszych miesiącach podróżowania naszego dziecka w foteliku tego typu, przydatna będzie wkładka redukcyjna, dołączona w zestawie do fotelika. Jeśli chodzi o BabySafe Sport jest to fotelik dobrze wyprofilowany (również pod względem oparcia), montowany w samochodzie przodem do kierunku jazdy.

Interesującą właściwością fotelika BabySafe Sport jest jego dostępność w dwóch wariantach tapicerek. Jedna z nich wykonana jest z ekologicznej skóry, druga zaś z miękkiego weluru, dzięki czemu możemy fotelik jeszcze lepiej dopasować do naszych potrzeb i oczekiwań, które żywimy względem akcesorium tego typu dla naszego dziecka.


Opublikowano

w

przez

Tagi: