Klientka szukała kolorowych stopek damskich

Wydawało mi się, że posiadałam bardzo bogatą ofertę w sklepie, ponieważ każdy klient zawsze był zadowolony z zakupów w moim sklepie z bielizną. Dopiero niedawno pojawiła się klientka, która szukała kolorowych stopek a ja nie miałam takich skarpetek w asortymencie.

Sprzedaż damskich stopek od sprawdzonego producenta

skarpetki damskie stopkiTa sytuacja dała mi do myślenia, że czas działać. Skoro jedna klientka zapytała o takie skarpetki damskie stopki to byłam pewna, że pojawi się więcej klientów. Odezwałam się więc do swojego sprawdzonego producenta skarpet, by dopytać o takie stopki. Posiadał bardzo bogatą ofertę i nawet zachwalał, że jego stopki były bardzo wytrzymałe a cena względem jakości była wyjątkowo niska. Zamówiłam więc mnóstwo kolorowych stopek oraz cielistych, ponieważ takie również były modne do balerinek. Wzięłam wszystkie dostępne rozmiary i zamówiłam dostawę na piątek po godzinie osiemnastej. W soboty miałam sklep zamknięty i mogłam spokojnie rozpakować cały towar. Stopki, które dostarczył mi producent były doskonałej jakości i faktycznie cena była zdecydowanie niska. Uznałam, że będę je sprzedawała nieco drożej, ponieważ chciałam oferować takie same ceny jak inne sklepy. Skoro tanio je zakupiłam to większą prowizję ze sprzedaży dostanę. W poniedziałek jak otworzyłam sklep to stopki już były na wystawie. Dobrze, że tak szybko zamówiłam te stopki, ponieważ wiele klientek kupiło u mnie właśnie te skarpetki. Wróciła nawet ta klientka, która szukała u mnie kolorowych stopek i je kupiła.

Dobrze, że sprowadziłam do sklepu stopki, bo dzięki temu nie straciłam klientów. Nawet miałam męskie stopki w ofercie i panowie bardzo chętnie je kupowali. Ja sama wzięłam sobie kilka par do balerinek, bo pasowały idealnie. Na dodatek były też wygodne.


Opublikowano

w

przez

Tagi: