Tablice interaktywne w szkole językowej

Razem z przyjaciółką dwa lata temu założyłyśmy szkołę językową. Co miesiąc przybywa nam uczniów, co jest niesamowicie miłe i sprawia, że obie czujemy się jak kobiety sukcesu. Przez naszą szkołę przewija się coraz więcej ludzi, a więc musimy dbać o to by nasza szkoła się ciągle rozwijała. Chcemy przyciągać jeszcze więcej nowych klientów.

Tablice interaktywne to była świetna inwestycja

tablice interaktywne espritPrzede wszystkim musiałyśmy zatrudnić dwóch nowych nauczycieli. Udało nam się znaleźć naprawdę świetne młode dziewczyny, które mają świetny kontakt z dziećmi i oczywiście dużą wiedzę językową. W naszej szkole uczy się bardzo dużo dzieci nawet w wieku przedszkolnym. Jedna z nowych nauczycielek powiedziała nam o tablicach interaktywnych i o tym jak świetnie sprawdzały się do prowadzenia zajęć. W szczególności z dziećmi. Zaczęłyśmy się zastanawiać nad tym z przyjaciółką i stwierdziliśmy, że warto zaryzykować i kupić dwie tablice. Po długich poszukiwaniach kupiłyśmy tablice interaktywne Esprit, które wydały nam się najlepsze. Głównie ze względu na stosunek ceny do ich jakości. Na początek kupiłyśmy dwie tablice, chociaż mamy pięć sal, w których prowadzimy zajęcia. Tablice kupiłyśmy w zestawie z projektorem, bo tak było po prostu taniej. Tablice okazały się naprawdę dobrym zakupem, bo wykorzystywane są bardzo często. Nawet ja, prowadząc zajęcia z języka angielskiego z dorosłymi czasami używam tablicy. Bardzo się przydaje. Na zajęciach z dużymi grupami dzieci tablica jest właściwie teraz już niezbędna.

Tablice okazały się na tyle przydatne, że zamówiłyśmy kolejną. Właśnie czekamy aż zamówienie do nas dotrze. Takie tablice interaktywne nie są tanie ale zdecydowanie są na tyle użyteczne, że z pewnością inwestycja te zwróci się za kilka lat. Tablice interaktywne świadczą o naszym profesjonalizmie.


Opublikowano

w

przez

Tagi: