Uzyskaj wspaniały makijaż dzięki matowym cieniom do powiek

Moda na konkretny rodzaj makijażu zmienia się bardzo często i przeważnie jest dyktowana przez gwiazdy światowego formatu. Choć to one decydują o tym, jak powinien wyglądać dzisiejszy makijaż, tak my decydujemy przede wszystkim o tym, jakich produktów użyjemy do jego wykonania.

Doskonałe paletki z matowymi cieniami

matowe cienie do powiek - paletaNiegdyś makijaż służył nam do wyrażania siebie i choć dalej tak jest, to wówczas lubiliśmy się nim bawić i eksperymentować z jaskrawymi i krzykliwymi kolorami. Obecnie jednak w modzie jest makijaż mający na celu podkreślić nasze naturalne piękno oraz wydobyć z naszej twarzy to, co najlepsze. Podkreślając odpowiednimi cieniami nasze oko, możemy mu nadać subtelnego, acz widocznego zadziornego spojrzenia, czy też w łatwy sposób uzyskać efekt kociego oka. Matowe cienie do powiek – paleta to przedmiot będący must have każdej lubiącej makijaż kobiety. Dlaczego matowe cienie do powiek zyskały aż taką popularność? Przede wszystkim niezależnie czym nakładamy taki cień na naszą powiekę, o wiele łatwiej nam skorygować ewentualne błędy, aniżeli przy użyciu eyelinera. Kiedy makijaż nie wyjdzie nam równo, wystarczy chwycić pędzelek i delikatnie rozmazać cień. Matowe cienie do oczu mają również inne zalety, jak chociażby naturalny wygląd. Wiadomo, że wszelkie błyszczące się makijaże są odpowiednie raczej na imprezy, zaś w codziennym życiu kobiety wybierają nieco spokojniejsze tony i właśnie matowe. Poza tym nie musimy się także martwić, że brokat takiego błyszczącego cienia obsypie nam się na twarz w ciągu dnia.

Matowe cienie sprzedawane są w całej gamie kolorystycznej, bądź w wybranych odcieniach. Obecnie na rynku królują odcienie brązu, bądź szarości. Kolory w paletkach często wybierane są w taki sposób, abyśmy za sprawą zmieszania poszczególnych cieni otrzymały doskonały rezultat. Jest to niezwykłe ułatwienie zwłaszcza, że wówczas wszystkie niezbędne cienie mamy pod ręką i nie musimy każdego z nich oddzielnie szukać w kosmetyczce.


Opublikowano

w

przez

Tagi: