Akcesoria do szczotki

Ostatnio miałam taka sytuację, że złamał mi się kij do szczotki. Nie byłoby problemu z kupnem nowej szczotki, bez robienia zbędnego zamieszania. Jednak sprawa ma się bardziej skomplikowanie, ponieważ sama szczotka to zakup sprzed wielu wielu lat, kupiła ją jeszcze moja babcia. Więc pewnie rozumiecie, że jakość tej szczotki jest nieporównywalna do tego co obecnie można znaleźć na rynku.

Jak znaleźć odpowiedni kij do szczotki?

kije do szczotekNo więc stanęłam przed zadaniem znalezienia do niej kija. Jednak sprawa nie jest taka prosta- kije do szczotek występują we wszelakich formach. Są drewniane, plastikowe- to podstawowy podział. Ale również są całe, łączone, teleskopowe. Jak zaczęłam przeglądać strony internetowe ze sklepami oferującymi kije to aż mnie zakręciło, tyle tego, że nie wiadomo na co się zdecydować. Ale drugim problemem była końcówka od szczotki, bo niestety nie była to standardowa szczotka, z końcówką jaka jest dostępna na rynku. No i zaczęło się poszukiwanie odpowiedniego kija z odpowiednim gwintem. Ja jestem przyzwyczajona do drewnianego kija, wiec takiego szukałam. No i znalazłam, cena bardzo mnie zaskoczyła, myślałam, że taki kij będzie więcej kosztował, ale to przesyłka przekraczała wartość samego kija. Zamówiłam i po kłopocie.

Także, drogie Panie Domu, albo Panowie Domu, jeśli macie swoją ulubioną szczotkę do zmiatania i siłą waszego rozpędu coś się stanie z kijem od niej, to nie wymieniajcie na nową, tylko zamówcie sam kij, bo już takiej jakości jak sprzed 20 lat to nie znajdziecie, albo i znajdziecie tylko za jaką cenę, a taki kij kosztuje około 10-15 zł, także budżet Wasz aż tak nie uszczupleje a nadal zmiatanie będzie odbywało się na takim samym poziomie co kiedyś. Ja tak mam, ze jak już się do czegoś przyzwyczaję to zużywam, aż nadaje się tylko do wyrzucenia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: