Bydgoskie mobilne pogotowie komputerowe i jego profesjonalny serwis

Komputer to urządzenie, które znajduje zastosowanie w wielu miejscach i sytuacjach. Korzystamy z nich w naszych domach, w pracy czy w podróży.  Tak zwany „pecet” jest naszym źródłem rozrywki, umożliwia łatwy kontakt z znajomymi ., przydaje się do szybkiego znajdowania informacja wiedzy oraz dla wielu z nas jest narzędziem pracy.

Uratowane zlecenie dzięki mobilnemu pogotowiu komputerowemu

Kilka lat temu mobilne pogotowie komputerowe w Bydgoszczyzałożyłem w Bydgoszczy biuro reklamowe, które od samego początku szybko się rozwijało. Z każdym dniem przybywało zleceń oraz pracy, jednocześnie pojawiało się coraz więcej pracowników, co za tym idzie i sprzętu komputerowego. Pewnego dnia otrzymaliśmy bardzo ważne oraz bardzo trudne zlecenie na reklamę, od jednej z największych firm w Polsce. Wszystkie prace przebiegały pomyślnie, aż do jednego pechowego dnia, gdy w naszym biurze doszło do zwarcia, w wyniku którego odmówiło posłuszeństwa większość komputerów. Nie jestem informatykiem i nie wiedziałem jak temu zaradzić. Jeden z pracowników powiedział mi, że istnieje coś takiego jak mobilne pogotowie komputerowe w Bydgoszczy. Długo się nie zastanawiając znalazłem w internecie numer telefonu firmy świadczącej takie usługi w naszym mieście. Ekipa serwisantów pojawiła się w przeciągu połowy godziny. Po szybkim rozeznaniu dowiedzieliśmy się, że spaliły się zasilacze. Na szczęście dyski nie zostały uszkodzone, więc i danie nie zostały naruszone. Serwisanci byli świetnie przygotowani na wszystkie okoliczności i posiadali wystarczającą ilość zasilaczy potrzebnych do wymiany. Zajęło im to niecałą godzinę, a my mogliśmy wrócić do pracy nad naszym projektem. Równie zadowalająca była cena za usługi, która była niewygórowana.

Mobilne pogotowie komputerowe bardzo szybko zażegnało kryzys w naszej firmie, a ważny projekt  został wykonany bez dalszych zakłóceń. Na przyszłość zachowałem wizytówkę, aby następnym razem być przygotowanym na taką okoliczność, jednak mam nadzieję, że się więcej nie powtórzy.


Opublikowano

w

przez

Tagi: