Praktycznie bezawaryjne żarówki

Idąc do pracy potknąłem się dzisiaj o szyld reklamowy mówiący o tym, że ekologia oraz oszczędność prądu jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Z drugiej strony była jednak reklama żarówki led, która była w cenie 5.99 zł. Za żarówkę, tak mało? To właśnie była pierwsza myśl, kiedy tylko zobaczyłem tę reklamę.

Wytrzymałe i eleganckie żarówki

żarówka led rgb

Stwierdziłem, że za takie pieniądze, to ja nawet standardowej, najzwyklejszej żarówki nie dostanę, dlatego byłem nawet bardziej, niż zaciekawiony. Na samym dole szyldu reklamowego znalazł się numer telefonu. Żarówka led rgb jest raczej produktem, który kupuje się w różnych sklepach z elektroniką, dlatego też wiedziałem, że będę musiał gdzieś podjechać, aby zapoznać się z pełną ofertą. Żarówka led jak się okazało była towarem, który wysyłany był w szczególności do klientów drogą pocztową, gdyż firma posiadała swoją siedzibę kilkadziesiąt kilometrów od mojego miasta zamieszkania. Stwierdziłem, że żarówka led i tak była zakupem, który planowałem od dłuższego czasu, także nic nie stało na przeszkodzie, abym zadzwonił pod ten numer i zamówił dla siebie jedną żarówkę na wypróbowanie, czy faktycznie będzie bardzo dobrej jakości. Atrakcyjna żarówka led jest tylko jednym z produktów, które były na stanie wybranego przeze mnie sklepu. Pracownik przez telefon zaczął mi opowiadać o tym, ile to nie mają produktów. Wysłał mi nawet, co ciekawe, katalog pocztą, w którym były praktycznie wszystkie informacje o żarówkach oraz takich produktach, jak listwy led, czy panele sufitowe.

Chwila, chwila, najpierw stwierdziłem, że test przejdzie u mnie w mieszkaniu żarówka led, a dopiero później zdecyduję, czy będę chciał wymienić całe oświetlenie właśnie na ledowe. To chyba rozsądne rozwiązanie, chociaż każdego dnia sklep skusił mnie swoją ofertą.


Opublikowano

w

przez

Tagi: