Percy Nobleman dla brodaczy

Rynek produktów do pielęgnacji ciała i włosów jest bardzo szeroki, ale mocno nastawiony na kobiety, które, według reklam, uwielbiają kupować rozmaite produkty, dzięki którym będą piękne, pachnące i zadbane. Panowie pod tym względem są bardziej zaniedbywani, jednak w sklepach jest już coraz więcej kosmetyków stricte dla mężczyzn.

Kosmetyki dla prawdziwego gentlemana?

percy noblemanSzczególnie mocno rozwija się w ostatnich latach rynek produktów przeznaczonych dla brodaczy. Popularność zdobywają do tej pory niszowe marki, a do tego wciąż pojawiają się nowe. Dzięki silnemu naciskowi na naturalną pielęgnację, wiele z tych kosmetyków posiada w składzie naturalne wyciągi i olejki, które świetnie pielęgnują skórę i włosy. Jedną z marek, które w ostatnim czasie stały się sławne, jest brytyjska firma tworząca kosmetyki z linii Percy Nobleman. Sama nazwa w połączeniu z elegancką, oszczędną i przemyślaną estetyką opakowań wskazuje, że to produkty dla prawdziwych brodatych gentlemanów. Percy Nobleman oferuje między innymi olejki do brody, szampony, balsamy i woski, a także dedykowane brodzie i wąsom grzebienie. Dzięki uzupełniającemu działaniu wszystkich produktów, stanowią one niezbędnik dla każdego brodacza, który dba o swój zarost i chce, aby prezentował się on jak najlepiej. Z pomocą kosmetyków Percy Nobleman broda i wąsy, a także skóra pod nimi, są miękkie i zadbane. Skóra nie jest podrażniona, a raczej nawilżona, a włoski łatwo można ułożyć w wybrany sposób, stosując do tego wosk.

Dzięki kompleksowej pielęgnacji oferowanej przez markę Percy Nobleman oraz przemyślanym składom produktów, wielu mężczyzn znalazło idealne kosmetyki do pielęgnacji swojej brody i wąsów. Dzięki pachnącym bardzo świeżo i męsko olejkom, balsamom i szamponom, każdy brodacz może wyglądać i czuć się jak brytyjski gentleman.


Opublikowano

w

przez

Tagi: