Bezpieczna zabawa w ogrodzie

Dwa lata temu przeprowadziłam się z mężem do nowego domu. Było to jakieś pół roku po ślubie. Na budowę domu wzięliśmy spory kredyt jednak w dzisiejszych czasach to jest już codzienność. Cieszyliśmy się z tego powodu, że nie mieszkamy w bloku i mamy też swój własny ogród.

Wysokiej jakości place zabaw

place zabaw producentGdy pojawiły się dzieci jak najszybciej chciałam zagospodarować ogród tak, żeby było to miejsce ich zabawy. Zależało mi na tym żeby nie było tam niebezpiecznych przedmiotów żeby dzieci niczego sobie nie zrobiły. Gdy dzieci były bardzo małe to nie było pomysłu co ma tam być konkretnego. Jednak z czasem stwierdziliśmy, że najlepiej będzie jeśli dzieci będą place zabaw producent mają już nasi sąsiedzi. Dlatego już wcześniej wiedzieliśmy gdzie takie urządzenia kupić najlepiej. Sąsiedzi kupili swoje place zabaw ze sklepu internetowego producenta. Ceny tam są dużo niższe niż gdziekolwiek indziej. Do tego producent ten dba o to żeby te place zabaw były bezpieczne także dla najmniejszych dzieci. Z mężem długo oglądaliśmy różne opcje. Mi podobały się takie bardzo duże place zabaw. Wydawało mi się, że na takim na pewno dzieci nie będą się nudziły. Jednak obawiałam się tego, że taki duży zabierze nam zbyt wiele miejsca w ogrodzie. Sąsiedzi mają zresztą mniejsze place zabaw także przekonałam się do tego, że taki średniej wielkości nam wystarczy. Z mężem zamówiliśmy taki plac zabaw w skład którego wchodziła zjeżdżalnia, piaskownica a także huśtawka. Do tego wszystkiego była też drewniana drabinka.

Całość nie kosztowała dużo i moim zdaniem wygląda to naprawdę dobrze. Nie mogłam doczekać się reakcji dzieci gdy zobaczą to swoje miejsce zabaw. I gdy w końcu zobaczyły co teraz mają w ogrodzie to były bardzo szczęśliwe. Nawet dzieci sąsiadów przyszły do nas pobawić się na nowym placu zabaw.


Opublikowano

w

przez

Tagi: