Warto słuchać poleceń innych

Niedawno przeprowadziłam się do Torunia na studia. Jednak, jako że moja rodzina mieszka około dwieście kilometrów ode mnie, to nie mam możliwości cotygodniowego powrotu do domu. Dlatego też, gdy poczułam, że dzieje się coś złego z moimi zębami wpadłam w lekką panikę. Jednak uznałam, że teraz przeprowadziłam się do innego miasta po to, by się usamodzielnić.

Szukam dobrego dentysty w Toruniu

dentysta w ToruniuPoczątkowo zabrałam się za poszukiwania stomatologa w internecie. I mimo że nie mogłam narzekać na brak jakiegokolwiek wyboru, to okazało się, że u większości terminy są pozajmowane, więc moja sytuacja stawała się coraz gorsza.  Dlatego też zmieniłam taktykę mojego postępowania i skontaktowałam się na grupie na pewnych znanych mediach społecznościowych z mieszkańcami tego pięknego miasta.  I to był strzał w dziesiątkę.  Okazało się, że jest dentysta w Toruniu, który w mojej sytuacji przyjmie mnie od ręki i dodatkowo studenci mają tam zniżki, dlatego od razu zadzwoniłam pod numer kontaktowy, który dostałam od jednej z pań, która odpisała na mój post.  I okazało się, że wszyscy ci, którzy polecili mi ten gabinet stomatologiczny, mieli rację.  Telefon odebrała bardzo miła pani recepcjonistka i okazało się, że z tak silnym bólem, jaki mnie męczy, zostanę przyjęta za dwie godziny od teraz.  Dlatego też po godzinie przebrałam się, przygotowałam to wyjścia i wyszłam z domu.  Punktualnie o piętnastej weszłam do gabinetu i po trzydziestu minutach było po wszystkim.

Teraz są dwa miesiące po tych wydarzeniach i muszę przyznać, że chętnie wracam do tego dentysty. Przez ten czas tak bardzo zaaklimatyzowałam się, że nie mam problemu z takimi sytuacjami. Już wiem, że mieszkańcy tego miasta są tak niesamowicie pomocni i szczerzy, że można polegać na ich opinii.


Opublikowano

w

przez

Tagi: