Nasza córka szukała mebli w stylu nowoczesnym

W końcu nadszedł czas, że nasza córka stała się dorosła – zdała egzamin dojrzałości i postanowiła wybrać się na studia do miasta, które znajduje się 500 km od nas! Jesteśmy opiekuńczymi rodzicami, więc na początku byliśmy przerażeni, jednak zrozumieliśmy, że taka jest kolej rzeczy…

Wybór mebli do nowego mieszkania

meble w stylu nowoczesnymPostanowiliśmy pomóc jej w poszukiwaniu nowego mieszkania. Znaleźliśmy pokój na wynajem w dobrej lokalizacji – blisko uczelni, supermarketu oraz apteki. Pokój był zupełnie pusty – jedyne jego wyposażenie stanowił żyrandol, który pamiętał pewnie czasy mojej babci. Córka zdecydowała, że urządzi swoje gniazdko w nowoczesnym stylu – w końcu jej kierunkiem na studiach będzie architektura wnętrz, powinna więc świecić przykładem dla innych. Samodzielna aranżacja pokoju nie sprawiała jej trudności. Meble w stylu nowoczesnym wprowadziły do pomieszczenia naprawdę przyjemny klimat. Dzięki nim czuło się, że jest to mieszkanie modnej studentki. Wśród wybranych przez córkę mebli znalazło się zgrabne biurko z trzema szufladami na drobiazgi, a także toaletka, dzięki której córka będzie mogła robić makijaż w swoim pokoju, nie zajmując łazienki współlokatorom. Obok łóżka postawiliśmy zgrabny stolik, a pod ścianą znalazło się jeszcze miejsce na modny regał – córka jako zapalona miłośniczka literatury posiada wiele książek, dlatego tego regału nie mogło zabraknąć w jej pokoju. Pomieszczenie jest jednak duże, więc nowoczesne meble nie przytłoczyły wnętrza. Na środku została jeszcze spora przestrzeń. Pomalowaliśmy ściany na jasne kolory, żeby jeszcze bardziej podkreślić nowoczesny klimat. Całość prezentowała się naprawdę dobrze.

Córka postanowiła zrobić zdjęcia aranżacji, które następnie umieści w swoim portfolio – jestem z niej bardzo dumna. Przyszłość jako architekt wnętrz ma zapewnioną – będzie specjalizować się we wnętrzach nowoczesnych – na meblach zna się jak nikt inny.


Opublikowano

w

przez

Tagi: