Sąsiad namówił mnie, żebym wymienił ogrodzenie

Mieszkam na wsi i nawet prowadzę taką małą hodowlę na własny użytek. Mamy kury, które dają jaja i krowę. Na naszą rodzinę to jest wystarczające. Dodatkowo uprawiam mnóstwo warzyw i często na zimę mamy ogromne zapasy, które wystarczają.

Dzięki nowemu ogrodzeniu lisy nie wchodzą do kurnika

ogrodzenia warszawaOstatnio zauważyłem bardzo niepokojącą sytuację. Otóż zaczęły mi znikać kury. Dokładnie tak, znikać! Nie miałem pojęcia o co chodzi, bo przecież dobrze im u nas i zawsze mają jedzenie. Latają po podwórku całymi dniami. Poszedłem do sąsiada, żeby go dopytać co z jego zwierzętami, bo przecież takie rzeczy nie zdarzają się normalnie. Sąsiad od razu powiedział, że to na pewno sprawka lisa, którego ostatnio widział w okolicy. Zauważyłem od razu, że na całej posesji a także za ogrodem ma całkiem nowe ogrodzenia warszawa i zapytałem w jakim celu, bo przecież miał dobre. Wyjaśnił, że u niego lis też grasował, ale od razu go przyuważył i znalazł miejsce, którym dostaje się do kur. Powiedział, że te ogrodzenia warszawa są bardzo dobre i skuteczne, dlatego także powinienem w nie zainwestować. Przeszedłem się po posesji i znalazłem kilka dziur w płocie. Nawet kurze pióra tam były i wszystko stało się jasne. Powodem tych tajemniczych zniknięć jest ten rudy cwaniak. Pojechałem do miasta, żeby zamówić te ogrodzenia warszawa, o których mówił mi sąsiad. Nie ma na co dłużej czekać, bo lis to co noc pewnie będzie teraz przychodził. Muszę się zabezpieczyć przed nim a szczególnie moje kury, których zostało już dużo mniej.

Z nowymi ogrodzeniami czuję się teraz bezpiecznie a kur mi nie ubywa. Lis na pewno znalazł sobie jakieś inne miejsce i tam grasuje. Sąsiadowi jestem wdzięczny za pomoc, bo to on powiedział mi gdzie najlepiej kupić tanie i solidne ogrodzenia.


Opublikowano

w

przez

Tagi: