Rozwijałem się jako kamerzysta

Kamera zawsze była moją pasją. Już jako dziecko namawiałem rodziców do kupna specjalnego sprzętu. Na studiach miałem już spore umiejętności i doskonale radziłem sobie z nagrywaniem. To był mój najlepszy sposób na spędzanie czasu.

Miałem nagrywać życie rafy koralowej 

kamerzysta łódźOczywiście z czasem uznałem, że warto w ten sposób zarabiać na życie. Jeżeli ktoś się na tym znał to mógł osiągnąć na prawdę ciekawe dochody. Na początku zajmowałem się kręceniem wesel. Uznałem, że to może być świetne zajęcie. Niestety po trzech latach nie mogłem tego dłużej wykonywać, ponieważ to w żadnym stopniu nie spełniało moich oczekiwań. Jako kamerzysta łódź wiedziałem, że stoję w miejscu i musiałem coś z tym zrobić. Niestety to było ciężkie zadanie, ponieważ miałem mało możliwości. Jednak stwierdziłem, że muszę w siebie zainwestować i odbyłem specjalny kurs, który dawał mi upoważnienie do nagrywania podwodnych materiałów. Byłem z niego nie zwykle zadowolony, ponieważ w znacznym stopniu pogłębił moją wiedzę i sprawił, że miałem lepsze szanse na zatrudnienie. Ostatecznie mając w ręku specjalne uprawnienia stwierdziłem, że poszukam pracy w innym środowisku. W końcu zatrudniła mnie pewna firma, która chciała kamerzystę aby nakręcić film przyrodniczy i życiu rafy koralowej. To było dla mnie wielkie wyzwanie i byłem z tego nie zwykle zadowolony. Ostatecznie czekało mnie jeszcze szkolenie ze strony wytwórni filmów przyrodniczych.

Jako kamerzysta łódź nie miałem w tej branży żadnego doświadczenia i wszystkiego musiałem się nauczyć od bardziej doświadczonych kolegów. Na szczęście ze szkoleniami nie było problemu, ponieważ wszyscy pracownicy musieli się poznać aby stworzyć trwały zespół. Cieszyłem się z tego, ponieważ mogliśmy nawiązać jakąś relację przed wspólną pracą.


Opublikowano

w

przez

Tagi: