Specjalne gadżety do uprawiania sportu przez dzieci

Zawsze zawoziłem samochodem swoje dzieci do szkoły. Pewnego dnia czekała na mnie nauczycielka. Zaprosiła mnie na rozmowę. Na początku bardzo się obawiałem, ponieważ spodziewałem się problemów wychowawczych. Na szczęście to nie było to.

Mój syn musiał zacząć nosić okulary 

okulary sportowe dla dzieciNa nie szczęście dowiedziałem się, że mój syn może mieć problem ze wzrokiem i warto udać się na kontrolę. Na szczęście miałem tego dnia wolne i zaplanowałem wizytę na wieczór. Podczas niej okazało się, że Kacper ma lekką wadę, która nie jest groźna. Na dodatek można ją szybko wyleczyć jeżeli się będzie lepiej dbało o wzrok. Również dowiedziałem się, że gdy mój syn uprawia jakieś sporty latem to powinien nosić specjalne okulary sportowe dla dzieci. Często promienie słoneczne powodują podrażnienie i trzema temu zapobiec. Jeszcze tego samego dnia dostaliśmy receptę, a ja dodatkowo udałem się do optyka, który wykonuje specjalne okulary sportowe. Nie chciałem czegoś z galerii handlowych, ponieważ ze wzrokiem nie było żartów. Trzeba było o to dbać jak się najlepiej potrafi. Sport był dla mojego syna główną formą spędzania wolnego czasu. Dodatkowo razem często graliśmy w piłkę nożną i chcieliśmy spędzać w ten sposób czas. Tego dnia mój syn mógł zamówić sobie takie ramki jakie chciał. Dodatkowo bardzo miłe panie pomogły mu wybrać coś odpowiedniego aby dostosować do jego kształtu głowy. Nie wszystko pasowało na wszystkich. Ja również tego dnia zamówiłem sobie jedne okulary sportowe aby mój syn miał wsparcie z mojej strony.

Nie chciałem aby ktoś się z niego śmiał dlatego postanowiłem go wspierać. Teraz razem mieliśmy biegać w okularach sportowych. Moje dziecko na początku bało się opinii swoich kolegów w klasie. Na szczęście wszystkim spodobały się jego nowe okulary i nagle każdy chciał mieć takie same. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: