Projektowanie ogrodów godne polecenia

 

Muszę przyznać, że nigdy nie miałam głowy do mojego ogrodu. Fakt, cały dom ładnie zagospodarowałam, zajęło mi to dużo czasu i sprawiło dużo przyjemności. Sama wszystko planowałam, inspirując się różnymi zdjęciami i filmikami o wyposażaniu mieszkań. Tak mnie to wciągnęło, że zapomniałam o czymkolwiek innym. No a do zrobienia przecież było jeszcze coś…

Nasz projekt ogrodu

projektowanie ogrodów krakówNasz ogród był zapuszczony i dziki. Miał dużą powierzchnię, jednak ja nigdy nie miałam głowy, żeby się za niego zabrać. Skupiłam się na wnętrzu, a projektowanie ogrodów kraków bardzo by mi się przydało. Dlatego postanowiłam skorzystać z usług, które oferują profesjonalne firmy projektujące ogrody. Przyjechała do mnie firma, która się załamała, jak zobaczyła, w jakim stanie jest mój ogródek. Miałam wszystko pełne chwastów, trawa nie miała jak rosnąć, bo był tam perz na perzu. Od razu zajęli się koszeniem i wyrywaniem tego, co zbędne. Później porozmawiałam z nimi trochę i zapytali, czego bym oczekiwała. Opowiedziałam, że może jakiś skalniak by się przydał, albo takie kamyczki, które opływają wodą. Teraz to takie modne, gdzieś u kogoś widziałam i bardzo mi się spodobało. Lubiłam wszystko, co kamienne. Przynajmniej nie musiałabym tego podlewać. Za kilka dni przyjechali do mnie ponownie z wizualizacją, jaką dla mnie przygotowali. Byłam zachwycona, ponieważ wszystko wyglądało niesamowicie. W projekcie uwzględnili kilka drzewek, a dookoła nich kamienie, taki grys biały. Było to bardzo imponująco. No i oczywiście skalniak.

Godna polecenia firma, wykonała swoją pracę naprawdę fachowo i nie mogłam się nadziwić, jak w przeciągu kilku dni, powstało coś tak wspaniałego. Jeszcze muszę tylko poczekać, aż w paru miejscach trawa wyrośnie. W większości ogródek będzie kamienny, ale zostało zachowane kilka terenów trawiastych.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: