W co owinąć niemowlę

 

Młody człowiek przez pierwsze miesiące swojego życia potrzebuje szczególnej troski. Jedną z najważniejszych kwestii jest dla niemowląt poczucie bezpieczeństwa. Objawia się ono tym, że maluch potrzebuje być otulony. W ciasnej przestrzeni bowiem maluch czuje się tak, jak w łonie matki, które cały czas jeszcze pamięta.

Rożek z kokardą uspokoi dziecko

rożki dla niemowląt minkyUmysł dziecka bardzo długo pamięta odczucia, jakie towrzyszyły mu w trakcie pobytu w brzuszku mamy. Charakterystyczne w łonie jest to, że dziecko ma mało przestrzeni. A ten brak przestrzeni tworzy dla niego bezpieczne środowisko. Dziecko często płacze, a młodzi rodzice nie zawsze wiedzą dlaczego. Zazwyczaj wtedy, kiedy ma zbyt dużo przestrzeni, do której nie jest przyzwyczajony. Dlatego tak popularne są kocyki i beciki. Jednym z doskonałych rozwiązań są rożki dla niemowląt minky, stworzone z pczyjemnego materiału otulają maleństwo, tworząc mu poczucie bezpieczeństwa. Większość rożków posiadaozdobną kokardę. która pozwala na regulowanie i stabilizacje rożka. Nie dość, że rożki te są niezwykle wygodne i zapewniają dzieciom ciepło oraz komfort, to dodatkowo są niezwykle atrakcyjne wizualnie. Zaprojektowane przez najlepszych projektantów zadziwiają swoją estetyką. Dużą robotę w ich przypadku robi wspomniana już wcześniej kokarda. Niemowlę wygląda w taki beciku niezwykle uroczo i jeszcze bardziej słodko niż normalnie. Warto nadmienić, że rożki zrobione są z najwyższej jakości materiałów hipoalergicznych, które są niezwykle przyjemne w dotyku i bezpieczne dla skóry dziecka.

Doskonale w przypadku niemowląt sprawdzają się specjalnie rożki. Dziecko otulone specjalnym materiałem czuje się bezpieczne, przez to mniej płacze i jest spokojniejsze. Na rynku można zakupić śliczne rożki z kokardami. 

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: