Zatrudniłem się w sprawdzonej hurtowni gastronomicznej

Po studiach to właściwie szukałem pracy na chwilę. Planowałem wyjechać za granicę, ale musiałem najpierw na ten wyjazd zarobić. Sądziłem, że tutaj nie czeka mnie nic ciekawego a za granicą to na pewno będę miał większe możliwości zarobku.

Praca w hurtowni gastronomicznej spełniła moje oczekiwania

sprawdzona hurtownia gastronomicznaPodjąłem pracę w hurtowni, która świeżo co się otworzyła w naszym mieście. Z czasem okazało się, że jest to sprawdzona hurtownia gastronomiczna, ponieważ właściciel wypracował sobie markę oferując produkty najwyższej jakości. Ja pracuję w dziale obsługi klienta i dbam również o zaopatrzenie na sali. Nasza sprawdzona hurtownia gastronomiczna zaopatruje restauracje nie tylko u nas w Bydgoszczy, ale również w pobliskich miastach. Ludziom opłaca się do nas przyjeżdżać, ponieważ mamy niskie ceny. Praca od samego początku bardzo mi się spodobała. Miałem mnóstwo zróżnicowanych zadań i odpowiadał mi kontakt z klientem, który miałem na co dzień. Poznałem wielu restauratorów, nawet tych znanych. Dzięki tak bogatej ofercie nasza sprawdzona hurtownia gastronomiczna została uznana za jedną z najlepszych. Początkowo nie planowałem tutaj zostawać dłużej niż kilka miesięcy. Z czasem jednak zacząłem bardzo dużo zarabiać a obowiązki bardzo mi się podobały. Teraz to nawet kontaktuję się z producentem i zamawiam u niego wyposażenie do gastronomii. Współpracujemy tylko z jednym dostawcą, który od samego początku jest sprawdzony. To dzięki niemu nasza sprawdzona hurtownia gastronomiczna odniosła tak ogromny sukces.

Za granicę nie wyjechałem i już nie mam takich zamiarów. Tutaj w pracy bardzo się rozwijam i wiem, że mam szansę zostać dyrektorem handlowym. Teraz to jest moim celem, do którego usilnie dążę. Praca ta spełnia wszystkie moje oczekiwania.


Opublikowano

w

przez

Tagi: