Mam dostęp do tanich odlewanych tłoków motocyklowych

Pasją zaraził mnie brat. To on jako pierwszy kupił sobie motocykl. Zrobił wcześniej prawo jazdy i marzył o tym, by jeździć taką porządną maszyną. Ja zasmakowałem tego i też mam swój motocykl, o który bardzo starannie dbam i go pielęgnuję.

Załatwiłem znajomemu odlewany tłok motocyklowy

odlewane tłoki motocykloweTego typu zainteresowania zbliżają do siebie ludzi. Dzięki temu poznałem chłopaka, który produkuje odlewane tłoki motocyklowe w jednej z fabryk. To była bardzo interesująca i jednocześnie korzystna dla mnie znajomość. Załatwiłem sobie tanie odlewane tłoki motocyklowe i zaimponowałem tym wszystkim w zespole. Mamy swój zespół, który składa się z trzydziestu osób. Wszędzie jeździmy razem na różne zloty i nawet takie, które odbywają się za granicą. Znajomy z fabryki powiedział, że jak będą mi potrzebne jakieś porządne odlewane tłoki motocyklowe to mam tylko dać znać a załatwi mi dowolną ilość. Pochwaliłem się kolegom z zespołu, że mam takie dojścia i jeden z nich poprosił mnie o przysługę. Sam składa motocykle i zna szczegółowo ich budowę. Poprosił mnie czy załatwiłbym dla niego takie odlewane tłoki motocyklowe i będzie mi wdzięczny. Dawno nie kontaktowałem się ze swoim znajomym z fabryki i nie obiecałem mu, że coś załatwię, tylko powiedziałem, że pogadam na ten temat. Kiedy pojechałem do tej fabryki to czekałem aż Artur skończy zmianę. Ucieszył się na mój widok i powiedział, że chętnie sprzeda mi odlewane tłoki motocyklowe, bo ma ich sporą ilość. Zamówiłem cztery, zgodnie z tym o co prosił mnie kolega z zespołu.

Teraz to wszyscy do mnie przychodzą z prośbą, żebym coś dla nich załatwiam. Jeżeli jest to realne to się tym zajmuję. Artur dzięki temu też zarabia dodatkowe pieniądze. Ostatnio przyjęliśmy go do zespołu i razem z nami jeździ na zloty.


Opublikowano

w

przez

Tagi: