Zakupy stanika ciążowego

Gdy tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, skakałam z radości. Tak bardzo zależało mi na tym, aby mieć swoją własną pociechę. Przygotowywałam się do tego już od samego początku. Wiedziałam, że spoczywa na mnie wielka odpowiedzialność, aby wychować malucha. To nie lada wyzwanie, trzeba było wszystko zaplanować.

Potrzebne staniki do karmienia

stanik dla matek karmiącychOd samego początku pomagała mi moja nieoceniona mama. Miała doświadczenie, ponieważ wychowała czwórkę dzieci. Mogłam się więc od niej wszystkiego uczyć. Spojrzała któregoś razu na mój biust i stwierdziła, że koniecznie trzeba kupić stanik dla matek karmiących w najbliższym czasie, bo biust musi być odpowiednio utrzymywany. Zasugerowała mi, że przy zwykłym staniku, piersi mogą mi brzydko oklapnąć, jak jeszcze nie będę używała żadnego kremu do niego. Postanowiłam więc od razu udać się na zakupy po bieliznę. Mama doradzała mi na każdym kroku, ponieważ sama wiedziała najlepiej, co było mi potrzebne. Nawet co do koloru stanika potrafiła się wypowiedzieć. Stwierdziła, że na jasnym nie będzie widać ewentualnych plamek od pokarmu. To wszystko było dla mnie czarną magią. Nigdy nie byłam w ciąży, więc nie wiedziałam, jak to wszystko wygląda. Dobrze, że była ze mną mama, bo dzięki niej mam teraz odpowiedni stanik, w którym jest mi bardzo wygodnie. Niekomfortowo jest strasznie chodzić w zwykłym staniku, w dodatku rozciągniętym. Teraz mam odpowiednie usztywnienie, i biust jest dobrze zabezpieczony.

Nie mogę się doczekać aż urodzę, i będę mogła karmić moje dziecko swoją piersią. Moje biustonosze już są specjalnie przygotowane do karmienia, i tylko czekają, aż będą mogły spełnić swoją rolę. Jestem szczęśliwa, że mam takiego pomocnika. Moje piersi będą za to wdzięczne mamie do końca życia na pewno.


Opublikowano

w

przez

Tagi: