Mój tata jest producentem dobrych saun

Jestem bardzo dumny ze swojego ojca. Kiedy został bez pracy to się nie załamał tylko wziął sprawy w swoje ręce. Zainwestował we własne przedsiębiorstwo i teraz jest znanym biznesmenem. Zawsze chciałem u niego pracować i po szkole dał mi zatrudnienie. 

Klienci bardzo chwalą fińskie sauny mojego taty

producent dobrych saun fińskichPracuję w dziale księgowym i zajmuję się rozliczaniem faktur. Wprowadzam do systemu wszystkie płatności. Praca mi odpowiada i tata płaci mi pensję, która jest wystarczająca na moje potrzeby. Mój tata to producent dobrych saun fińskich, które są produkowane przy pomocy nowoczesnych technologii. Znam wszystkich pracowników, ponieważ rozliczam też im wypłaty. Ostatnio wpadłem na genialny pomysł. Skoro klienci tak zachwalają nasze sauny to może zdobyć ich jeszcze więcej? Uznałem, że napiszę ofertę handlową dla klientów również spoza naszego województwa. Taki producent dobrych saun fińskich na pewno będzie zauważony i zamówienia będą składać ludzie z całego kraju. Interes idzie mu bardzo dobrze, ale skoro mogłoby być jeszcze lepiej to przecież trzeba to wykorzystać. Ojcu postanowiłem o niczym nie mówić. Stworzyłem ofertę i próbnie wysłałem ją do jednego klienta. Podałem tam nieco wyższą cenę, żeby mieć możliwość ewentualnych negocjacji. Odpowiedź dotarła do mnie błyskawicznie. Od razu poszedłem do gabinetu mojego ojca, żeby mu to wszystko przedstawić. Zdziwił się moją inicjatywą, ponieważ to nie należało do moich obowiązków, ale zaimponowałem mu swoją kreatywnością. Uznał, ze wpadłem na świetny pomysł.

Zawodowo zajmuję się teraz ofertami i zostałem kierownikiem działu. Na moje miejsce do księgowości został zatrudniony inny pracownik. Mam teraz mnóstwo roboty i często jadę do klienta z katalogiem naszych produktów. Zarabiamy więcej.


Opublikowano

w

przez

Tagi: