Odwiedzam producenta obuwia ergonomicznego

U nas w szkole nauczycielka zawsze zabiera nas w jakieś ciekawe miejsca. W sumie to raz w miesiącu odwiedzamy jakąś firmę i poznajemy jej działanie. W tym miesiącu mamy pojechać do producenta, który wykonuje buty dla pracowników z każdej branży.

Wizyta u producenta obuwia roboczego była interesująca

producent ergonomicznego obuwia roboczegoByliśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu, bo ciekawiło nas jak powstają takie ergonomiczne buty oraz jakie jest ich zastosowanie. Mój przyjaciel to powiedział, że taki producent ergonomicznego obuwia roboczego musi mieć specjalne maszyny produkcyjne, które obsługują tylko wyznaczeni ludzie. Ja się na tym nie znałem i chciałem osobiście zobaczyć jak to wszystko przebiega. W dniu wyjazdu wszyscy byli bardzo pobudzeni. Cała klasa była obecna i już nie mogliśmy się doczekać wizyty w tej firmie. Kiedy dojechaliśmy na miejsce to ten producent ergonomicznego obuwia roboczego przywitał naszą klasę osobiście. Przestawił nam swojego pracownika, który miał być naszym opiekunem i oprowadzić nas po przedsiębiorstwie. Najpierw zwiedziliśmy biura i dowiedzieliśmy się jak długo ta firma działa na rynku. Zatrudniają tam ponad dwieście osób co mnie zaintrygowało. Sądziłem, że taki producent ergonomicznego obuwia roboczego zatrudnia co najwyżej kilkadziesiąt osób. Na samym końcu udaliśmy się na hale produkcyjne. Tego właśnie najbardziej nie mogłem się doczekać. Opiekun dokładnie opowiedział nam o wszystkich maszynach i wyjaśnił działanie każdej z nich. Pracownicy tam pracują na zmiany, aby wyrobić normy.

Wizyta u tego przedsiębiorcy była bardzo ciekawa i cieszę się, że nauczycielka nam zorganizowała ten wyjazd. Całą powrotną drogę rozmawialiśmy na ten temat i każdy miał coś ciekawego do powiedzenia. Ciekawe gdzie pojedziemy w przyszłym miesiącu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: