Nowoczesny fotograf na naszym ślubie

Gdy szukaliśmy fotografa nie patrzyliśmy na to, co ma napisane na szyldzie swojego zakładu. Prawda jest taka, że poświęciliśmy na to relatywnie mało czasu. A przecież jest to niezwykle istotne na każdym tego rodzaju wydarzeniu – w końcu to zdjęcia głównie przypominają nam o tym, co się wtedy wydarzyło.

Nie zwróciliśmy uwagi, że fotograf, którego wynajęliśmy na ślub, był nowoczesny

nowoczesna fotografia ślubna w SzczyrkuZdaliśmy sobie z tego sprawę dopiero wtedy, gdy do wesela zostały dwa tygodnie. Mimo wszystko stwierdziliśmy, że nie ma co panikować. W końcu wszystkie komentarze i opinie w Internecie jakie można było na jego temat znaleźć były pozytywne. Problemem było jedynie to, że nie wiedzieliśmy na czym dokładnie polega nowoczesność tych usług. Gdy przyszedł na wesele okazało się, że był to prawdziwy profesjonalista. Nic nie wskazywało na to, by jego zdjęcia różniły się od tego, co standardowo można było spotkać na weselach. Dopiero gdy zobaczyliśmy efekty zrozumieliśmy, że różnica była spora. Przede wszystkim jego nowoczesna fotografia ślubna w Szczyrku wyróżniała się tym, że miał on na wyposażeniu doskonały sprzęt najwyższej klasy. Można było robić niesamowite przybliżenia, a obraz i tak zachowywał swoją ostrość. Dodatkowo fotograf znał się na obróbce zdjęć, ale nie tylko na standardowym poziomie, czyli usuwania czerwonych oczu, ale także dodawaniu filtrów czy innych artystycznych efektów. Ostatecznie efekt jego pracy był nieziemski. Nie żałowaliśmy żadnej złotówki, którą na niego wydaliśmy. Był prawdziwym artystą i świetnym fotografem – nie mogliśmy oczekiwać niczego więcej od osoby na jego miejscu.

Do dziś często wracamy pamięcią do ślubu, i nieodłączną częścią tych wspomnień zawsze jest oglądanie zdjęć. Dzięki temu, że są one tak świetnie zrobione, oglądamy je bardzo często. Z tego co wynika z rozmów ze znajomymi, oglądamy je znacznie częściej niż większość ludzi.


Opublikowano

w

przez

Tagi: