Zarządzaj swoją firmą z systemami sap hcm

 

SAP HCM jest jednym z głównych modułów SAP, zaś jego rola w procesie budowania zorganizowanego zarządzania w przedsiębiorstwach jest niepodważalna.  Przed rozpoczęciem korzystania z modułu SAP HCM należy uzyskać ogólne informacje o podstawach SAP, SAP Net Weaver i menedżerze rozwiązań SAP.

SAP HCM pozwala zarządzać najważniejszymi procesami w przedsiębiorstwach

sap hcmModuł HCM (Human Capital Management) w znaczący sposób pozwala usprawnić procesy w obszarze HR. W ogólnej świadomości HR jest wiązany zazwyczaj tylko z rekrutacją. Ale HR jest znacznie rozleglejszym obszarem, wykraczającym dalece poza rekrutację. W przedsiębiorstwach HR dotyczy nie tylko zatrudniania pracowników, ale również segregowania pracowników w oparciu o różne czynniki. Czynności w obszarze HR mogą być bardzo proste, jednak zarządzanie praca wszystkich tych osób dla całej organizacji nie jest łatwym zadaniem. Aby usprawnić wszystkie takie procesy HR,  szeroko stosowane są systemy SAP ERP. SAP HCM ERP jest jednym z najbardziej elastycznych aplikacji dla procesów HR, powszechnie stosowanych w różnych branżach. Istnieje wiele korzyści wdrożenia SAP i SAP HCM nie jest  tu wyjątkiem. Odpowiednie szkolenia umożliwiają lepsze wykorzystanie modułu SAP HCM. SAP HCM ERP pozwala na organizację struktury systemu HR na stanowiskach pracy, automatyzując wiele zadań, ograniczając ręczną pracę i zwiększając wydajność.

Konfiguracja SAP HCM pozwala zmaksymalizować proces rekrutacji, np. przedsiębiorstwa mogą zatrudniać pracowników zatrudnionych na stałe, ale również na pracowników tymczasowych, pracujących w niepełnym wymiarze godzin, zatrudnianych na zastępstwo, itp. SAP HCM User jest elastycznym oprogramowaniem i umożliwia dostosowanie nowych rozwiązań SAP w ramach istniejącego procesu.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: