Uczę się układania kostki brukowej

Dzisiaj pierwszy raz byłem na szkoleniu. Szkolenie zostało mi ufundowane przez rodziców. Znaleźli ciekawe ogłoszenie w prasie lokalnej i opłacili mi kurs układania kostki brukowej. Bardzo ucieszyłem się z ich propozycji bo to jest dla mnie szansa na znalezienie sobie lepszej pracy.

Biorę udział w szkoleniu z układania kostki brukowej

układanie kostki brukowej toruńUkładanie kostki brukowej toruń jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Na szkoleniu pojawiło się sporo młodych osób. Poznałem ciekawe osoby, z którymi miło mi się rozmawiało. Układanie kostki brukowej Toruń było bardzo ciekawe. Pierwsze zajęcia bardzo szybko mi zleciały. Wykładowca, który prowadził zajęcia bardzo dokładnie nam wszystko wyjaśniał i pokazywał. Dzięki takim zajęciom na pewno bardzo szybko będę wszystko umiał robić. Mam nadzieję, że dodatkowe szkolenie pomoże mi znaleźć lepszą pracę lub dzięki umiejętnościom, które zdobędę na szkoleniu będę mógł znaleźć dodatkową pracę i dzięki temu zarabiać dodatkowe pieniądze. Po szkoleniu podjechałem do rodziców i podziękowałem im za bardzo trafiony pomysł. Układanie kostki brukowej Toruń nie było drogie. Kurs kosztował około pięćset złotych ale jestem w szoku, ze moi rodzice wpadli na taki pomysł. Jak się okazało syn koleżanki ukończył ten kurs i wyjechał za granicę ponieważ dostał bardzo dobra propozycję pracy. Rodzice stwierdzili, ze inwestycja w swoje umiejętności w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna i dzięki temu można mieć wpływ na swoja pozycję zawodową. 

Kurs będzie trwał jeszcze z trzy tygodnie. Przez ten czas będę na pewno mógł się wiele nauczyć. Jestem zmotywowany do wyniesienia ze szkolenia jak najwięcej informacji. Chętnie rozmawiam z wykładowcami i zadaję im dużo pytań. Zgłaszam się również na ochotnika do wielu prac. 


Opublikowano

w

przez

Tagi: