Sprzedaje lokal z oknami

Biznes z oknami prowadziłam od trzydziestu lat. Moje córki nie chcą go przejąć. Mam dwie córki i obie wyprowadziły się z Warszawy. Jedna mieszka w Poznaniu a druga w Krakowie. Założyły rodziny i mają dzieci. Postanowiłam sprzedać lokal z oknami i zacząć żyć i podróżować.

Szukam chętnego do prowadzenia firmy z oknami

katowickie okna pcvMoja firma ma dobrą renomę na lokalnym rynku. Zawsze miałam sporo klientów i byłam zadowolona z branży, która prowadziłam. Katowickie okna pcv zawsze były chwalone i polecane przez specjalistów. Mam już jednak swoje lata i firmę powinna prowadzić młoda osoba. Skoro moje dzieci nie chcą się nią zająć postanowiłam ją sprzedać. Zamieściłam ogłoszenie w gazecie lokalnej i byłam bardzo zdziwiona, że od rana miała tak dużo telefonów. Postanowiłam firmę sprzedać osobie, którą będzie chciała kontynuować sprzedaż okien w tym miejscu. Lokalizacja mojej firmy jest bardzo dobra dlatego tak wiele osób było zainteresowanych odkupieniem mojego lokalu. Okna, które znajdowały się w moim sklepie były bardzo dobrej jakości. Wszystkie były solidnie wykonane i posiadały długoletnią gwarancję. Współpracowałam z najlepszymi dostawcami i gwarantowałam moim klientom darmowy montaż. Najbardziej spodobała mi się propozycja od pana Mirka, który ma spore doświadczenie w branży związanej z oknami. Przez wiele lat zajmował się ich montażem i teraz planuje zainwestować swoje zaoszczędzone pieniądze w swój biznes. Postanowiłam mu w tym pomóc i sprzedałam mu mój lokal razem z całym wyposażeniem, ze wszystkimi oknami i akcesoriami

Okna do tej pory były moim całym światem. teraz jednak chciałabym zająć się swoim życiem. Chciałabym więcej czasu spędzać z moimi córkami i wnukami. Wiem, że pan Mirek poradzi sobie w prowadzeniu firmy. Dostrzegłam w nim spore zaangażowanie, które miałam także kiedy zaczynałam działaś w tej branży.


Opublikowano

w

przez

Tagi: