Znajomi zabierają nas na spływ kajakowy

 

Zaprzyjaźniliśmy się z ludźmi, którzy kupili mieszkanie w naszym bloku. To młode i bardzo rozrywkowe małżeństwo i takie towarzystwo nam odpowiadało. Postanowiliśmy również tegoroczny urlop spędzić razem i znajomi mieli dla nas niespodziankę.

Na spływie kajakowym było mnóstwo wrażeń

spływy kajakowe mazowieckiePoczątkowo nie miałam pojęcia gdzie chcą nas zabrać, ale niebawem wszystko się wyjaśniło. Olga powiedziała, że są organizowane spływy kajakowe mazowieckie dla amatorów i chcieliby, byśmy wszyscy razem wybrali się na taki wpływ. Byłam nieco zaskoczona, ponieważ nigdy wcześniej nie brałam udziału w czymś takim jak spływy kajakowe mazowieckie, ale tak samo jak mąż uwielbiam wyzwania i chętnie się na to zgodziliśmy. Sąsiadka zajęła się załatwianiem wszystkim formalności a ja z mężem udaliśmy się na zakupu. Muszę przecież kupić odpowiednią odzież czy buty na takie spływy kajakowe mazowieckie. Wiedzieliśmy, że czeka nas mnóstwo fajnej zabawy i razem z mężem cieszyliśmy się na ten wyjazd. W sobotę z samego rana ruszyliśmy. Pojechaliśmy jednym samochodem, bo tak było taniej i wygodniej. Mąż także ma prawo jazdy to mogę się z sąsiadem zmieniać. Na miejscu było wielu ochotników i nawet się nie spodziewałam, że takie spływy kajakowe mazowieckie cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Dostaliśmy jasne instrukcje i mogliśmy ruszać. Mężowi od razu się spodobało i radził sobie prawie jak zawodowiec. Ja nie pozostawałam w tyle i starałam się mu dorównać. To była świetna zabawa i cieszę się, że tutaj przyjechaliśmy.

Regularnie z sąsiadami jeździmy na takie spływy. Stało się to naszym hobby, które pielęgnujemy. Dzięki temu także nasza przyjaźń z sąsiadami stała się o wiele mocniejsza. Lubię tego typu rozrywkę, ponieważ człowiek może się zrelaksować jak należy.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: