Zostać architektem – specjalistą od aranżacji pomieszczeń

W życiu każdego młodego człowieka przychodzi taki moment, że zaczyna się zastanawiać w jaką stronę pójść, z czym związać swoje życie zawodowe. U progu studiów myślę wciąż o jednym i to od lat – o zajęciu się planowaniem wyglądu rozmaitych pomieszczeń, uwielbiam to od dziecka! Architektura gdzieś zawsze obijała mi sie w głowie, ale teraz już tak na poważnie myślę, że to może być to co powinnam robić już zawsze.

Architektura to dobry sposób na życie

warszawski architekt wnętrzJuż od samego dzieciństwa uwielbiałam wymyślać różne sposoby ustawienia mebli w moim pokoju. Mój tata śmiał się za każdym razem, że zostanę architektem, a wtedy kupi mi piękną tabliczkę na drzwi mojego studia projektowego, na którym napisze: warszawski architekt wnętrz. Czy to nie wspaniałe? Chyba właśnie wybiorę się na architekturę wnętrz. Trzeba iść za głosem serca! Uwielbiam tworzyć otoczenie w jakim można pracować, bawić się, po prostu żyć. Architekt wnętrz tworzy właśnie wystrój wnętrz łącząc sztukę plastyczną ze współczesnymi multimediami. Architektura wnętrz to praca dla mnie. Można założyć swój własny biznes i być samodzielnym architektem wnętrz, chociaż na terenie warszawy jest możliwość wejścia w spółkę z wieloma zespołami architektonicznymi, które już od dawna są na rynku i można się od nich wiele nauczyć. Jako architekt wnętrz wiem, że będę osobą specjalizującą się w kreowaniu nowego ducha starych, jak i nowo powstających miejsc – czy to pracy, czy zabawy, codzienności tak wielu osób. Wspaniale jest zaprojektować jakieś miejsce, a potem usłyszeć gdzieś wśród znajomych – tak – ta moja koleżanka to super architekt wnętrz! To jest naprawdę wspaniały zawód i powołanie, chcę to robić, by upiększać otoczenie jak największej liczby osób.

Wymyślanie nowych ustawień mebli, kolorów ścian, ustalanie czy założyć tapetę po tej czy po innej stronie, dobieranie kolorów, doradzanie klientom, którzy kupują właśnie nowe mieszkanie, dom, czy urządzają swoje biuro – to piękne i bardzo rozwijające zajęcie. Wszyscy moi znajomi jak zaczynają planować swoje nowe mieszkania proszę mnie już dziś bym im pomogła je zaprojektować, zaprojektować wnętrza ich domów, to takie miłe.


Opublikowano

w

przez

Tagi: