Detektywi zajmujący się zbieraniem informacji personalnych

 

Oszustwa dotyczą różnych branż – najczęściej są to oszustwa finansowe. Czasami zdarza się, że oszustwo dotyczy sporych pieniędzy. W takiej sytuacji dobrze jest skorzystać z usług detektywistycznych. Okazuje się, że agencje detektywistyczne mogą w tych przypadkach bardzo pomóc.

Wykrywanie oszustw, zbieranie informacji personalnych i inne usługi

prywatne biuro detektywistyczne znajdujące się na śląskuNa pewno detektyw może zebrać dowody, które będą świadczyć o tym, że dana osoba uzyskuje fałszywe zwolnienia lekarskie. Nie jest to jednak jedyny rodzaj oszustwa. Firma zatrudniająca pracowników zawiera zazwyczaj w umowie o pracę punkt, który mówi o tym, że pracownik jest zobowiązany do zachowania tajemnicy. Niestety niektórzy pracownicy wynoszą informacje z firmy na zewnątrz np. plany, projekty, które mogą przecież posłużyć konkurencji. Detektyw może zająć się udowadnianiem ujawniania takich tajemnic. Ponadto prywatne biuro detektywistyczne znajdujące się na śląsku weryfikuje autentyczność szkód zgłaszanych do firm ubezpieczeniowych. Są osoby, które specjalnie uszkadzają różne przedmioty, by tylko uzyskać ubezpieczenie. Takie oszustwa stosunkowo łatwo jest udowodnić. Kiedyś popularne w Polsce i poza jej granicami były oszustwa matrymonialne. Na szczęście teraz jest takich sytuacji coraz mniej, ale nadal się zdarzają. Tu również detektyw może wykryć takie oszustwo. Ogólnie rzecz biorąc – detektyw zbiera różne dowody.

Mogą to być dowody świadczące o bezprawnym wykorzystywaniu znaków i nazw towarowych, ale nie tylko. Detektywi mają w swojej ofercie identyfikowanie osób, ocenę wiarygodności, ustalanie stanu majątkowego, analizę przeszłości zawodowej, zabieranie opinii na temat konkretnej osoby w miejscu zamieszkania, w pracy – a to wszystko w ramach zbierania informacji personalnych. Oprócz tego agencje detektywistyczne mogą zajmować się usługami windykacyjnymi.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: