Mąż kupił nosidło turystyczne dla synka

Dzisiaj jedziemy z mężem w góry. Bardzo się ciesze z naszej wspólnej podróży. Ostatnio nie mieliśmy czasu żeby móc sobie odpocząć. Urodziłam synka trzy miesiące temu i niestety nasze życie przewróciło się do góry nogami. Jesteśmy bardzo szczęśliwi bo Mateuszek jest kochanym dzieckiem. mąż musiał sporo siedzieć ostatnio w pracy ale postanowiliśmy weekend spędzić w naszych ukochanych górach.

Kupiliśmy nosidło dla synka

ergonomiczne nosidło turystyczne dla dzieciMąż zarezerwował dla nas hotelik. Zanim się Mateusz urodził spędzaliśmy w tym hotelu często swój wolny czas. Uwielbiamy spacerować i chodzić po górach i obiecaliśmy sobie, że urodzenie dziecka nic nie zmieni. Nie zrezygnujemy z wędrówek górskich i będziemy naszego synka zabierać z nami na spacery po górach. Mąż kupił ergonomiczne nosidło turystyczne dla dzieci, które jest bardzo dobrze wykonane. Sprzedawca polecił mu to nosidło ponieważ można z niego korzystać do czwartego roku życia. Nasz synek mamy nadzieję, że jak już będzie miał trzy lata to sam będzie chodził po górach ale jeśli będziemy planowali dłuższy spacer to takie nosidło będzie jak znalazł. Ergonomiczne nosidło turystyczne dla dzieci od razu mi się spodobało. Było proste w obsłudze i bardzo wygodne dla synka. Jak go włożyliśmy w nosidło to nawet się kilka razy do nas uśmiechnął. Nosidło ma zabezpieczenia i jest podobno jednym z bezpieczniejszych nosideł dla takich maluszków. Bardzo się cieszę, że mąż o wszystkim pomyślał i będziemy mogli spędzić cudowny weekend w górach.

Nasz weekend był bardzo udany. Mateuszek w górach był spokojniejszy. Był zadowolony ze spacerów na świeżym powietrzu. Nosidło na pewno było bardzo wygodne bo jak tylko mąż zakładał go sobie na plecy to synek od razu zasypiał. My mogliśmy się nacieszyć górami a synek mógł oddychać świeżym powietrzem.


Opublikowano

w

przez

Tagi: