Brat otworzył wypożyczalnię aut

 

Mój brat pojechał za granicę. Ma pomysł na biznes ale żeby go zrealizować potrzebuje sporo pieniędzy. Niestety nasi rodzice nie są w stanie mu pomóc a bank odmówił mu kredytu. Brat postanowił spełniać swoje marzenia nawet kosztem wyjazdu. Jestem z nim w stałym kontakcie i motywuje go do działania.

Brat odkłada pieniądze na wypożyczalnię

Wynajem samochodów KatowiceWynajem samochodów Katowice jest bardzo popularne od jakiegoś czasu. Brat zrobił rozeznanie na rynku i wie, że to jest bardzo dobry biznes i można śmiało w niego zainwestować. Michał potrzebuje sporo pieniędzy bo chce kupić auta, które będą solidne. Auta będzie można wynajmować na różne rodzinne okazje. Lokalizacja także jest bardzo istotna. W Katowicach są dwa punkty, które zajmują się tą branżą. Jedna ma bardzo dobrą lokalizację i ma wielu klientów natomiast druga jest oddalona od centrum i klientów jest już mniej. Brat już ma na oku lokalizację, która byłaby jego zdaniem idealna na biznes, który chce prowadzić. Potrzebuje jedynie pieniądze żeby móc wystartować. Jestem z niego dumna, że tak dąży do realizacji swoich planów. Mam nadzieję, że szybko uda mu się odłożyć pieniądze i zainwestować w wypożyczalnię. Wynajem samochodów Katowice na pewno będzie przynosić mu spore zyski. Może nie od razu ale w przyszłości będzie mógł się z tego utrzymywać. Brat planuje otworzyć kilka takich punktów jeśli będzie już miał zyski z pierwszego punktu. Znalazł sobie bardzo dobrą pracę, w której zarabia duże pieniądze. Wyliczył, że do końca roku zdąży odłożyć na wszystkie samochody, które planuje kupić.

Brat jest już w kraju. Od miesiąca prowadzi wypożyczalnie. Wynajem aut jest opłacalne. Brat ma sporo klientów. Prowadzi wypożyczalnie sam. na razie ma wiele spraw ale to dopiero początki i chce wszystkiego sam pilnować.

 


Opublikowano

w

przez

Tagi: