Najważniejsze wyposażenie stadionów

Przez lata różnie to bywało. Np. sławny stadion Dziesięciolecia Manifestu Lipcowego w Warszawie, był stadionem używanym nie tylko do rozgrywek piłki nośnej. Na tym stadionie także organizowano igrzyska lekkoatletyczne. Jego trybuny to drewniane ławki, ułożone na stopniach betonowych. Czy to było wygodne? A kto przychodzi na mecz odpocząć? 

Komfort siedzenia na stadionie

nowe krzesełka stadionoweKiedyś stadion Dziesięciolecia był dumą Warszawy. Potem zrobiono w niego bazar. Bo niby dlaczego tak wielki teren miał stać pusty i niszczeć? Dziś dumą stolicy jest Stadion Narodowy. Jego wyposażenie może przyprawić o zawrót głowy. Nowoczesny, otwierany dach, oraz nowe krzesełka stadionowe, schody, balustrady i pełna infrastruktura zaplecza – to standard światowy. Nie ma się czego wstydzić, tak jak to było ze stadionem Dziesięciolecia. A wszystko po to, aby kibicom było wygodnie, aby czuli się bezpiecznie. Same krzesełka są wykonane z wytrzymałych materiałów zarówno na ogień, jak i na zniszczenia mechaniczne. Kibic może po nich skakać, wstawać i siadać energicznie, oraz nawet oblewać colą, czy innymi sosami z jedzenia stadionowego. Krzesełko jest przygotowane na wszystko. Są zwykłe siedziska, ale także są wygodne krzesełka z podpórkami na łokcie, oraz dostosowanym do kształtu pleców, oparciem. Choć rzadko się zdarza, aby kibic przesiedział cały mecz spokojnie i bez ruchu, krzesełko jest tak zaprojektowane, aby nie męczyło, a dawało pełną wygodę, oraz komfort siedzenia. Krzesełka doskonale komponują się z całością wyposażenia stadionu i całkowicie spełniają swoją trudną rolę.

Kibice w ferworze rozgrywających się meczy nie oszczędzają na żadnym przedmiocie znajdującym się na stadionie. I nie ma się co dziwić. Kiedy trwa mecz, uwaga kibica skupiona jest przecież na boisku, a nie na trybunie, ani jej wyposażeniu.


Opublikowano

w

przez

Tagi: