Pomagam w przeprowadzkach wykonywanych w Poznaniu

Mój ojciec ma własną działalność i oferuje różne usługi transportowe. Kiedy zdałem kurs na prawo jazdy to tata poprosił mnie o pomoc przy przeprowadzkach na co bardzo chętnie się zgodziłem. Dodatkowe zajęcie mi się przyda i oczywiście pieniądze.

Wykonuję bardzo dużo przeprowadzek w Poznaniu

przeprowadzki wykonywane w PoznaniuMój tata od kilku lat oferuje  przeprowadzki wykonywane w Poznaniu i całkiem nieźle da się na tym zarobić. Wiedziałem, że będzie mi się opłacało. Chcę się wyprowadzić do własnego mieszkania i dodatkowe pieniądze na pewno mi na to pozwolą. Pierwszy kurs, jaki miałem był dla młodej dziewczyna, która wyprowadzała się do swojego chłopaka. Mieszkał on na drugim końcu miasta i potrzebowała naszych usług. przyznam, że bagażu miała dużo i nie dziwię się, że potrzebny był większy samochód. Pomogłem jej nawet znieść te wszystkie bagaże, bo z trzeciego piętra bez windy na pewno nie byłoby to dla niej łatwe. Dostałej od niej za tę pomoc dodatkowe wynagrodzenie. Na miejscu jak dojechaliśmy to już jej chłopak czekał i pomógł z bagażami. Praca mi się bardzo podoba, bo można poznać wielu interesujących ludzi. Niektórzy opowiadają swoje historie, które bywają niesamowite. Jeden z moich klientów był starszym człowiekiem, który przeprowadzał się do domu opieki. Zamówił nasze przeprowadzki wykonywane w Poznaniu do pomocy. Widziałem, że ciężko sobie sam radzi to nawet pomogłem mu zakleić kartony. Był mi bardzo wdzięczny za pomoc. Pracuję dla taty bardzo chętnie. Praca nie jest ciężka i głównie to jeżdżę za kółkiem.

Po kilku miesiącach udało mi się zarobić wystarczającą ilość pieniędzy i wyprowadziłem się do własnego mieszkania. Cały czas pomagam tacie przy przeprowadzkach i świetnie się dogadujemy. Do nowego mieszkania swoje rzeczy przewiozłem także sam.


Opublikowano

w

przez

Tagi: